Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Obsada 112l - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: Obsada 112l (/showthread.php?tid=24109)



Obsada 112l - Artur0 - 19.12.2010

Witam, prosiłem o radę na temat obsady w moim akwa ale na złym dziale. Może najpierw jakie mam akwa:
Filtr:Elite na 100-150l wydajność 600 l/h
Akwa:112l
Grzałka:AQUAEL75 W
4 rośliny (I tutaj od razu mówię że rośliny są nowe)Są to:
-Hygrophila siamensis
-Cryptocoryna nana
-Cryptocoryna lutea x2
Poradzono mi je w sklepie mam nadzieje że sie przyjmą no i nareszcie moje główne pytanie: Co sądzicie o obsadzie??
Narazie w akwa pływają 3x gupiki i zastanawiam się nad neonkami zielonymi x20 może poradzicie coś łagodnego i odpowiedniego dla początkującego akwarysty?? Z góry dzieki Big Grin

Ostrzeżenie:
brak informacji o zbiorniku niezbędnych do udzielenia odpowiedzi jeśli chodzi Ci o obsadę roślinną - 10%
http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-rosliny-dla-kazdego-na-start-zbiornika-do-t-8391.html
dublowanie wątków jeśli pytasz o ryby - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi



RE: Obsada 112l - krzysztof1966 - 19.12.2010

jakie oświetlenie? neony spoko,dodaj ze cztery kiryski,ze cztery otoski i będzie dobrze.


RE: Obsada 112l - Artur0 - 19.12.2010

1 świetlówka phillipsa master 18 w właśnie nie wiem czy nie za małe oświetlenie na te moje kryptokoryny:/ liście brązowieją


RE: Obsada 112l - krzysztof1966 - 19.12.2010

czytaj forum ,0,5 W na litr wody.