Temat zamknięty

dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu ???
#1

Witam!
Czy możecie polecić jakiś dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu? Te które znam z dzieciństwa już nie istnieją. A te w centrach handlowych są przerażające: przerybione, brudne akwaria, często zdechłe ryby. Bałbym się kupić w takim sklepie czegokolwiek. Pewnie na roślinach też są niespodzianki. Może giełda zoologiczna na karmelkowej? Proszę o radę.

pzdr


Jeśli podobny post istnieje to przepraszam, nie udało mi się go znaleźć.

Zapraszam do korzystania z wyszukiwarki: http://www.akwaswiat.net/search.php?acti...d=0&page=1
- Olek
#2

Witam
Niestety nie jestem z Wrocławia więc nie jestem w stanie Ci pomóc. Jedyne co mogę to:
http://www.akwaswiat.net/sklepy-akwaryst...t-200.html
Spróbuj znaleźć coś ze swojego miasta.
Pozdrawiam
Marcin

240 L były księżniczki...stoi puste
720 L. stoi i czeka....chyba na dużą Tanganikę......
akwa uruchomione zostaną jak kupię agregat prądotwórczy;p
Temat zamknięty


Skocz do: