Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu ??? - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu ??? (/showthread.php?tid=24079)



dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu ??? - statek - 17.12.2010

Witam!
Czy możecie polecić jakiś dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu? Te które znam z dzieciństwa już nie istnieją. A te w centrach handlowych są przerażające: przerybione, brudne akwaria, często zdechłe ryby. Bałbym się kupić w takim sklepie czegokolwiek. Pewnie na roślinach też są niespodzianki. Może giełda zoologiczna na karmelkowej? Proszę o radę.

pzdr


Jeśli podobny post istnieje to przepraszam, nie udało mi się go znaleźć.

Zapraszam do korzystania z wyszukiwarki: http://www.akwaswiat.net/search.php?action=results&sid=50a4fe896943dcc5a8459b2a8d77985d&sortby=dateline&order=desc&uid=0&page=1
- Olek



RE: dobry sklep akwarystyczny we Wrocławiu ??? - marccello - 17.12.2010

Witam
Niestety nie jestem z Wrocławia więc nie jestem w stanie Ci pomóc. Jedyne co mogę to:
http://www.akwaswiat.net/sklepy-akwarystyczne-na-i-na-t-200.html
Spróbuj znaleźć coś ze swojego miasta.
Pozdrawiam
Marcin