07.11.2010, 18:38
Witam
Postanowiłem założyć swoje pierwsze akwarium po 9 latach przerwy. Pierwsze akwarium miałem gdy chodziłem do pierwszej gimnazjum. O tym jak one wyglądało wole nie pisać. Teraz postanowiłem założyć nowe jako ,że ze starego sprzętu nic mi nie zostało zakupiłem nowe. Zrobiłem oczywiście błąd najpierw kupiłem potem czytam forum. Akwarium jest małe 25l Wygląda to od dzisiaj tak jak na załączniku.
Poczytałem trochę forum i postanowiłem
-wywalić kamyczki
-wywalić te plastikowe rośliny
-kupić brązowy żwirek oraz żywe roślinki
-już mam parę pomysłów co do ozdób zaczerpniętych z forum
Pytania:
1.Co ma mieszkać w moim akwarium?? No cóż po paru postach odpowiedź jest prosta bojownik. Pytanie jakie towarzystwo mu zafundować??(oczywiście to na końcu)
2.Co myślicie o termometrze naklejanym na szybę?? (Taki właśnie posiadam)
3.Mój filtr firmy "HAILEA"(o ile to jakaś firma
) Można używać na dwa sposoby 1To wystająca rurka z dziurkami z której leje się woda(obecnie tak chodzi) lub mogę ją wyciągnąć i podłączyć wężyk. Który sposób jest lepszy.
Z góry dziękuję za odpowiedzi a postępy będę systematycznie zamieszczał.

Postanowiłem założyć swoje pierwsze akwarium po 9 latach przerwy. Pierwsze akwarium miałem gdy chodziłem do pierwszej gimnazjum. O tym jak one wyglądało wole nie pisać. Teraz postanowiłem założyć nowe jako ,że ze starego sprzętu nic mi nie zostało zakupiłem nowe. Zrobiłem oczywiście błąd najpierw kupiłem potem czytam forum. Akwarium jest małe 25l Wygląda to od dzisiaj tak jak na załączniku.
Poczytałem trochę forum i postanowiłem
-wywalić kamyczki
-wywalić te plastikowe rośliny
-kupić brązowy żwirek oraz żywe roślinki
-już mam parę pomysłów co do ozdób zaczerpniętych z forum
Pytania:
1.Co ma mieszkać w moim akwarium?? No cóż po paru postach odpowiedź jest prosta bojownik. Pytanie jakie towarzystwo mu zafundować??(oczywiście to na końcu)
2.Co myślicie o termometrze naklejanym na szybę?? (Taki właśnie posiadam)
3.Mój filtr firmy "HAILEA"(o ile to jakaś firma
) Można używać na dwa sposoby 1To wystająca rurka z dziurkami z której leje się woda(obecnie tak chodzi) lub mogę ją wyciągnąć i podłączyć wężyk. Który sposób jest lepszy.Z góry dziękuję za odpowiedzi a postępy będę systematycznie zamieszczał.

Te wielkie kamole koniecznie wyrzuć i kup jakiś drobny żwirek lub zwykły piasek. Kup żywe rośliny i możesz jeszcze jakiś mały korzonek dorzucić. AA i zrób jakieś tło
Myślałem żeby chociaż mu dwie koleżanki kupić
