• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Resun dms - 400
#1

Ktoś ma może te akwarium?
Potrzebuje instrukcje (pomocy).
#2

Zalezy w czym lezy problem?


#3

Nie wiem czy posiada on już pompę (i zapomnieli dać mi ja w sklepie) czy muszę ją dokupić. Widzę w pokrywie jakieś dwa silniczki i wiatrak nie mam pojęcia co to. Wkłady filtra powsadzałam ale nie wiem czy w dobrej kolejności :/ To tyle na początek.
#4

Wydaje mi sie, ze "silniczki" sa to wiatraki czyli uklad chlodzeniowy.
Z reszty moglbym prosic o zdjecie?


#5

Tak to wygląda, w ostatniej komorze rozumiem że na dole powinna być pompa.
http://i26.photobucket.com/albums/c138/J...ure183.jpg
W ten sposób powsadzałam wkłady.
http://www.okyanusmarket.com/images/dms500-5.jpg


Skocz do: