Resun dms - 400 - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Akwarystyka ogólnie (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Temat: Resun dms - 400 (
/showthread.php?tid=23237)
Resun dms - 400 -
Izabin11 - 06.11.2010
Ktoś ma może te akwarium?
Potrzebuje instrukcje (pomocy).
RE: Resun dms - 400 -
RuLeZz - 06.11.2010
Zalezy w czym lezy problem?
RE: Resun dms - 400 -
Izabin11 - 06.11.2010
Nie wiem czy posiada on już pompę (i zapomnieli dać mi ja w sklepie) czy muszę ją dokupić. Widzę w pokrywie jakieś dwa silniczki i wiatrak nie mam pojęcia co to. Wkłady filtra powsadzałam ale nie wiem czy w dobrej kolejności :/ To tyle na początek.
RE: Resun dms - 400 -
RuLeZz - 06.11.2010
Wydaje mi sie, ze "silniczki" sa to wiatraki czyli uklad chlodzeniowy.
Z reszty moglbym prosic o zdjecie?
RE: Resun dms - 400 -
Izabin11 - 06.11.2010
Tak to wygląda, w ostatniej komorze rozumiem że na dole powinna być pompa.
http://i26.photobucket.com/albums/c138/JoeVolcano/12Gallon%20RESUN%20Reef/Picture183.jpg
W ten sposób powsadzałam wkłady.
http://www.okyanusmarket.com/images/dms500-5.jpg