31.10.2010, 01:07
głupia sprawa...
normalnie nie grzebię paluchami we żwirze, ale raz się zdarzyło. w trakcie odprysł mi lakier z paznokci. to niewielkie kawałki ale musiało być ich kilka. nie jestem w stanie tego znaleźć i wyjąć. a czerwony kolor przypomina trochę pokarm.
jakie to może wyrządzić szkody w akwarium? co jeśli zje to ryba?
w akwarium jest zbrojnik i krewetki, a i danio lubią po dnie się rozglądać...
normalnie nie grzebię paluchami we żwirze, ale raz się zdarzyło. w trakcie odprysł mi lakier z paznokci. to niewielkie kawałki ale musiało być ich kilka. nie jestem w stanie tego znaleźć i wyjąć. a czerwony kolor przypomina trochę pokarm.
jakie to może wyrządzić szkody w akwarium? co jeśli zje to ryba?
w akwarium jest zbrojnik i krewetki, a i danio lubią po dnie się rozglądać...


