lakier do paznokci - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Akwarystyka ogólnie (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Temat: lakier do paznokci (
/showthread.php?tid=23105)
lakier do paznokci -
trilia - 31.10.2010
głupia sprawa...
normalnie nie grzebię paluchami we żwirze, ale raz się zdarzyło. w trakcie odprysł mi lakier z paznokci. to niewielkie kawałki ale musiało być ich kilka. nie jestem w stanie tego znaleźć i wyjąć. a czerwony kolor przypomina trochę pokarm.
jakie to może wyrządzić szkody w akwarium? co jeśli zje to ryba?
w akwarium jest zbrojnik i krewetki, a i danio lubią po dnie się rozglądać...
RE: lakier do paznokci -
gnysiu - 31.10.2010
Prawdopodobnie nic się nie stanie. Ryba nawet jeżeli będzie próbowała to zjeść, to wypluje. One też mają jakieś gusta smakowe ;o)
RE: lakier do paznokci -
susel - 31.10.2010
Popieram przedmówcę...odchody też próbują ale ostatecznie wypluwają
RE: lakier do paznokci -
trilia - 31.10.2010
dzięki, uspokoiliście mnie
RE: lakier do paznokci -
apri cort - 31.10.2010
Spokojnie, aż tak głupie nie są, wyplują słabo namoczone płatki, a co dopiero supertwardy lakier

A na przyszłość zmywamy pazury przed grzebaniem w akwa, tak?

Ja już nie pamiętam kiedy moje lakier widziały
RE: lakier do paznokci -
trilia - 02.11.2010
heh, na błędach się człowiek uczy... a to moje pierwsze akwarium. więcej tego nie zrobię

prawdę mówiąc najbardziej martwiłam się o zbrojnika - skoro zajada drewno to lakier chyba też dałby radę. ale nie wygląda żeby mu coś dolegało, więc chyba przesadzam.