• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prętnik karłowaty i jego zachowanie...
#1

W swojej 112litrówce mam 2x Samice prętnika karłowatego i jednego samca. Samiec jest jakiś taki spokojny, ma olewatorski stosunek do samic..Cool Mianowicie siedzi sobie w roślinach, koło korzenia... A dwie samice ganiają się nawzajem...Big Grin Czy to jest normalneShy

Moja 112- http://www.akwaswiat.net/-112l-ogolne-pi...13661.html

Jesteś ze Szczecina, bądź okolic?? Zapraszam na forum...
http://akwarium.szczecin.at/index.php


#2

Podaj info, obsadę i parametry.

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#3

Czasem zachowanie ryby zależy jaka ona sama jest np u ciebie prętnik jest leń , a u innych wariat to różnie jest jak samo z bojka mi czasem leniuchy ( jak mój ) , a czasem jak zabójcy jak z piły 5
#4

apri cort napisał(a):Podaj info, obsadę i parametry.

1x Zbrojnik Albinos
1x Zbrojnik niebieski
22 x Neon innesa
6 x otosek
6 x kirysek
3x Prętnik karłowaty
Red Cherry, ampularie..

Z parametrów mierzę tylko NO2 i jest ono na poziomie zerowym..

Moja 112- http://www.akwaswiat.net/-112l-ogolne-pi...13661.html

Jesteś ze Szczecina, bądź okolic?? Zapraszam na forum...
http://akwarium.szczecin.at/index.php


#5

Czyli tylko twój samiec to leniuch , a samice to ... sprinterki Big Grin
#6

Samiec kiedy będzie miał ochotę na igraszki to zbuduje gniazdo i samica złoży ikrę. Możliwe też, że taki charakterek. A jak chcesz żeby ci się jak maszyny rozmnażały to kup sobie gupiki.


#7

Mój prętnik też był spokojny,nie zwracał uwagi na samicę.Nagle zrobił się czarny w kilku miejscach i zaczęło się wielkie budowanie gniazda i ganianie wszystkich samic.


Skocz do: