Postów: 35
15
Dołączył: 26.02.2009
Co się dzieje z moim zbrojnikiem jeśli ma jakieś białe plamy??
)><(-)-)-)> ~ ...rybka goni robaczka
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Blabla bla, ma nieodpowiedzialnego właściciela, który nawet info o zbiorniku nie podał............
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 195
7
Dołączył: 16.12.2008
Jakie akwarium, jaka woda, jaka obsada, jaki filtr i jakieś zdjęcie.
Bez tego nikt Ci nie pomoże.
Postów: 35
15
Dołączył: 26.02.2009
juz w pożądku mi się zdaje że to przez brak światła było bo wymieniałem 50% wody i płukałem żwir już wszystko wróciło do normy
)><(-)-)-)> ~ ...rybka goni robaczka