Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Chory Zbrojnik - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: Chory Zbrojnik (/showthread.php?tid=10383)



Chory Zbrojnik - Mastercropp - 28.04.2009

Co się dzieje z moim zbrojnikiem jeśli ma jakieś białe plamy??


RE: Chory Zbrojnik - apri cort - 28.04.2009

Blabla bla, ma nieodpowiedzialnego właściciela, który nawet info o zbiorniku nie podał............


RE: Chory Zbrojnik - Prezes-Artek - 28.04.2009

Jakie akwarium, jaka woda, jaka obsada, jaki filtr i jakieś zdjęcie.
Bez tego nikt Ci nie pomoże.


RE: Chory Zbrojnik - Mastercropp - 29.04.2009

juz w pożądku mi się zdaje że to przez brak światła było bo wymieniałem 50% wody i płukałem żwir już wszystko wróciło do normy Wink