Chory Zbrojnik -
Mastercropp - 28.04.2009
Co się dzieje z moim zbrojnikiem jeśli ma jakieś białe plamy??
RE: Chory Zbrojnik -
apri cort - 28.04.2009
Blabla bla, ma nieodpowiedzialnego właściciela, który nawet info o zbiorniku nie podał............
RE: Chory Zbrojnik -
Prezes-Artek - 28.04.2009
Jakie akwarium, jaka woda, jaka obsada, jaki filtr i jakieś zdjęcie.
Bez tego nikt Ci nie pomoże.
RE: Chory Zbrojnik -
Mastercropp - 29.04.2009
juz w pożądku mi się zdaje że to przez brak światła było bo wymieniałem 50% wody i płukałem żwir już wszystko wróciło do normy