Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
A czy tak naprawdę ktoś z Was widział porządne akwa specjalnie dla skalarów zaaranżowane?? Ja takie chciałam, mam ryby a na szkło już nie stało, więc teraz ryby wędrują w świat...
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
Temat został wyczyszczony.
Jokeru na pewno czeka na jeszcze jakieś konkrety.

Więc kto się nie zniechęcił niech dalej ciągnie ten "cyrk".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.03.2009, 00:05 {2} przez
Olek.)
Postów: 419
28
Dołączył: 16.08.2008
może Aksolotle meksykańskie
Postów: 300
33
Dołączył: 23.05.2008
Cześć, a ogromny biotop Afryki? Kilka czerwieniaków Payneya, harem proporczykowców Gardnera, stado brzanek tygrysich? Fajnie by wyglądało jeszcze kilka zbrojników lamparcich... Jeszcze ciekawe są ryby wód słonawych: molinezje żaglopłetwe, ariusy Seemana, strzelczyki, srebrzyce Seby, żółtaczki cejlońskie i indyjskie, argusy... Pole do popisu wielkie. Albo stado złotych rybek. Można stworzyć ładny efekt akwariów w stylu Keirin... Pozdrawiam!
Postów: 422
40
Dołączył: 04.06.2008
A ja proponuje w tak sporym litrażu trzymac skład dla prawdziwych twardzieli:
- Motylowiec (Pantodon buchholzi)
- Trzciniak (Erpetoichthys calabaricus)
- Wielopłetwiec (Polypterus ornatipinnis)
- Nożowiec (Gymnotus tigre)
- Węgorek (Mastacembelus armatus)
Gatunki są mięsożerne, więc przeznaczone dla ludzi o mocniejszych nerwach.
Do tego dużo roślin pływających:
- Paprotnice
- Limnobium gąbczaste
- Salwinia pływająca
- Pistia itp
Korzenie z licznymi zakamarkami dla ryb i pomiędzy nimi żabienice i aniubasy o dużych liściach.
Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany mogę polecić Ci kogoś kto ma niesamowite akwarium utrzymane w tym charakterze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.03.2009, 15:52 {2} przez
Olek.)