Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
375l - absolutny brak pomysłu - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: 375l - absolutny brak pomysłu (/showthread.php?tid=9578)

1 2 3 4 5 6 7 8 9


375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 17.03.2009

Krótko, zwięźle i na temat:
akwarium 375L (150x50x50) i absolutny brak pomysłu na obsadę.

Ma ktoś jakieś ciekawe pomysły Wink ?


RE: 375l - Olek - 17.03.2009

A co z biotopem już gotowy?
I co z kamienistymi pustyniami?
Propozycja:
Wielka ławica bystrzyków barwnych.
Stado bocji na dno.
Do tego możesz jakiś rozpraszacz/parka?


RE: 375l - prof.Animal - 17.03.2009

Boże jak ja bym chciał być w Twojej sytuacjiTongue

Zrobiłbym sobie MalawiTongue Ale wiem że Ty już masz Malawi więc teraz coś innego, a mianowicie co byś powiedział na taką obsadę:

8 Skalar(4 pary)
8 Bocja Wspaniała(jak chcesz może być ModestaTongue)
100 Neon Innesa
40 Kirysek Panda
No i wybrany zbrojnikTongue kilka tak z 4


RE: 375l - Jokeru - 17.03.2009

Olek napisał(a):A co z biotopem już gotowy?
I co z kamienistymi pustyniami?
Propozycja:
Wielka ławica bystrzyków barwnych.
Stado bocji na dno.
Do tego możesz jakiś rozpraszacz/parka?
Jakiej konkretniejsze propozycje?
Jaka kamienista pustynia Smile ?

prof.Animal napisał(a):Boże jak ja bym chciał być w Twojej sytuacjiTongue

Zrobiłbym sobie MalawiTongue Ale wiem że Ty już masz Malawi więc teraz coś innego, a mianowicie co byś powiedział na taką obsadę:

8 Skalar(4 pary)
8 Bocja Wspaniała(jak chcesz może być ModestaTongue)
100 Neon Innesa
40 Kirysek Panda
No i wybrany zbrojnikTongue kilka tak z 4
Skalary będą miec inny zbiornik. Bocje mam w innym zbiorniku i moze odkupię jakieś do skalarów. Myślałem o wytwornej.

Jakieś inne pomysły? Ja nie mam weny...


RE: 375l - BlackHawk88 - 17.03.2009

Lub Czarne Wody(do takich się przygotowujęSmile) Różne zbrojniki L-???? do tego duże stadko kirysków pstrych, do tego 40 czarnych tetr.Smile i coś większego,,rozpraszacz,,


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

a myślałeś o tym aby zrobić tam WIELKI raj dla krewetek czyli same mchy i trawniki i PEŁNO krewetek każdego rodzaju a wyżej jakaś ławica (neony, razbory, hokejówki co chceszTongue)


RE: 375l-Nowa obsada,Wasze propozyjce. - Olek - 17.03.2009

Pierwszy plan kilka drobnych łupków wokół nich coś z drobnych "trawniczków" w tle jak i po bokach gęsta drobnolistna roślinność.
Ławica bystrzyków(zwłaszcza czerwone).


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 17.03.2009

prof.Animal napisał(a):a myślałeś o tym aby zrobić tam WIELKI raj dla krewetek czyli same mchy i trawniki i PEŁNO krewetek każdego rodzaju a wyżej jakaś ławica (neony, razbory, hokejówki co chceszTongue)
Na razie zrobiłem mini raj dla krewetek i 54l im zalałem w weekend. Za dużo krewetek też nie dobrze Smile

Na razie są same propozycje drobnicy...


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - BlackHawk88 - 17.03.2009

Jokeru napisał(a):Na razie są same propozycje drobnicy...

Piranie pacu lub pawiookie. Lub zainteresować się terrarystką.


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

jak nie chcesz drobnicy to zrób akwa z większymi pielęgnicami(nie znam się na rodzajach pielęgnic(rozróżniam tylko pawiookie)) i będzie okTongue