375l - absolutny brak pomysłu -
Jokeru - 17.03.2009
Krótko, zwięźle i na temat:
akwarium 375L (150x50x50) i absolutny brak pomysłu na obsadę.
Ma ktoś jakieś ciekawe pomysły

?
RE: 375l -
Olek - 17.03.2009
A co z biotopem już gotowy?
I co z kamienistymi pustyniami?
Propozycja:
Wielka ławica bystrzyków barwnych.
Stado bocji na dno.
Do tego możesz jakiś rozpraszacz/parka?
RE: 375l -
prof.Animal - 17.03.2009
Boże jak ja bym chciał być w Twojej sytuacji
Zrobiłbym sobie Malawi

Ale wiem że Ty już masz Malawi więc teraz coś innego, a mianowicie co byś powiedział na taką obsadę:
8 Skalar(4 pary)
8 Bocja Wspaniała(jak chcesz może być Modesta

)
100 Neon Innesa
40 Kirysek Panda
No i wybrany zbrojnik

kilka tak z 4
RE: 375l -
Jokeru - 17.03.2009
Olek napisał(a):A co z biotopem już gotowy?
I co z kamienistymi pustyniami?
Propozycja:
Wielka ławica bystrzyków barwnych.
Stado bocji na dno.
Do tego możesz jakiś rozpraszacz/parka?
Jakiej konkretniejsze propozycje?
Jaka kamienista pustynia

?
prof.Animal napisał(a):Boże jak ja bym chciał być w Twojej sytuacji
Zrobiłbym sobie Malawi
Ale wiem że Ty już masz Malawi więc teraz coś innego, a mianowicie co byś powiedział na taką obsadę:
8 Skalar(4 pary)
8 Bocja Wspaniała(jak chcesz może być Modesta
)
100 Neon Innesa
40 Kirysek Panda
No i wybrany zbrojnik
kilka tak z 4
Skalary będą miec inny zbiornik. Bocje mam w innym zbiorniku i moze odkupię jakieś do skalarów. Myślałem o wytwornej.
Jakieś inne pomysły? Ja nie mam weny...
RE: 375l -
BlackHawk88 - 17.03.2009
Lub Czarne Wody(do takich się przygotowuję

) Różne zbrojniki L-???? do tego duże stadko kirysków pstrych, do tego 40 czarnych tetr.

i coś większego,,rozpraszacz,,
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
a myślałeś o tym aby zrobić tam WIELKI raj dla krewetek czyli same mchy i trawniki i PEŁNO krewetek każdego rodzaju a wyżej jakaś ławica (neony, razbory, hokejówki co chcesz

)
RE: 375l-Nowa obsada,Wasze propozyjce. -
Olek - 17.03.2009
Pierwszy plan kilka drobnych łupków wokół nich coś z drobnych "trawniczków" w tle jak i po bokach gęsta drobnolistna roślinność.
Ławica bystrzyków(zwłaszcza czerwone).
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Jokeru - 17.03.2009
prof.Animal napisał(a):a myślałeś o tym aby zrobić tam WIELKI raj dla krewetek czyli same mchy i trawniki i PEŁNO krewetek każdego rodzaju a wyżej jakaś ławica (neony, razbory, hokejówki co chcesz
)
Na razie zrobiłem mini raj dla krewetek i 54l im zalałem w weekend. Za dużo krewetek też nie dobrze
Na razie są same propozycje drobnicy...
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
BlackHawk88 - 17.03.2009
Jokeru napisał(a):Na razie są same propozycje drobnicy...
Piranie pacu lub pawiookie. Lub zainteresować się terrarystką.
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
jak nie chcesz drobnicy to zrób akwa z większymi pielęgnicami(nie znam się na rodzajach pielęgnic(rozróżniam tylko pawiookie)) i będzie ok