Postów: 1,802
10
Dołączył: 21.03.2008
Czuję, że jednak zdecydujesz się na Altolamprologus calvus
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
ja bym zrobił akwa z Tropheusami Ikola
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 419
28
Dołączył: 16.08.2008
Może coś w tym stylu , same trawniki i dywany

Dodatkowo jakieś stadko razborek klinowych

.
Postów: 1,410
15
Dołączył: 12.01.2008
Nie chcę się władować na razie w holendra. Na razie roślinnym "poligonem doświadczalnym" jest akwarium 112l i niech chwilowo tak zostanie.
Pomału skłaniam się do 375l ze skalarami. Do tego może coś na dno i koniec.. Ew jakaś drobnica... Oryginalne to nie jest ale lepsze to niż puste akwarium z haremem gupików.
prof.Animal - księżniczki, muszlowce, szczelinowce już mam.
Jedyne co mnie kusi to albo tropheusy albo w 200l calvusy..
W akcie desperacji jestem gotów nawet wpuścić tam bojownika hehe
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2009, 23:39 {2} przez
Jokeru.)
Postów: 31
9
Dołączył: 02.03.2009
Może Hemichromis elongatus lub Hemichromis bimaculatusu.Moje marzenie.
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
Jokeru napisał(a):Nie chcę się władować na razie w holendra. Na razie roślinnym "poligonem doświadczalnym" jest akwarium 112l i niech chwilowo tak zostanie.
Pomału skłaniam się do 375l ze skalarami. Do tego może coś na dno i koniec.. Ew jakaś drobnica... Oryginalne to nie jest ale lepsze to niż puste akwarium z haremem gupików.
prof.Animal - księżniczki, muszlowce, szczelinowce już mam.
Jedyne co mnie kusi to albo tropheusy albo w 200l calvusy..
W akcie desperacji jestem gotów nawet wpuścić tam bojownika hehe
Szkoda że robisz rutynę

bo jeżeli miał Byś coś innego jestem pewien że były by jakieś fotki i kolejne ARCYdzieło do oglądanie

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 1,802
10
Dołączył: 21.03.2008
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
fakt, ale nie powiesz mi że ryby których wcześniej ktoś nie widział i będą one pięknie wkomponowane to osoba które je zobaczy takie OO oczy zrobi i powie WOW! A co to!? I myślę że jest to miłe dla właściciela, a co to wiedzy Jokeru to tego zaprzeczyć nie mogę^^
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 1,410
15
Dołączył: 12.01.2008
Decyzja jeszcze nie została podjęta. Od niedzieli likwiduję częśc zbiornikó i dalej jestem w polu.
Żeby nie było.. Mam 2 akwaria do zagospodarowania. 375l i 200l. Gdzieś bym te nieszczęsne skalary wrzucił...
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
A masz Muszlowce Regena? Możę Brzeszczotki Czarne?
Pozdrawiam
Rafał