• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

375l - absolutny brak pomysłu
#71

Czuję, że jednak zdecydujesz się na Altolamprologus calvus Smile
#72

ja bym zrobił akwa z Tropheusami Ikola

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#73

Może coś w tym stylu , same trawniki i dywany Smile

Dodatkowo jakieś stadko razborek klinowych Big Grin .
#74

Nie chcę się władować na razie w holendra. Na razie roślinnym "poligonem doświadczalnym" jest akwarium 112l i niech chwilowo tak zostanie.

Pomału skłaniam się do 375l ze skalarami. Do tego może coś na dno i koniec.. Ew jakaś drobnica... Oryginalne to nie jest ale lepsze to niż puste akwarium z haremem gupików.

prof.Animal - księżniczki, muszlowce, szczelinowce już mam.
Jedyne co mnie kusi to albo tropheusy albo w 200l calvusy..

W akcie desperacji jestem gotów nawet wpuścić tam bojownika hehe

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#75

Może Hemichromis elongatus lub Hemichromis bimaculatusu.Moje marzenie.
#76

Jokeru napisał(a):Nie chcę się władować na razie w holendra. Na razie roślinnym "poligonem doświadczalnym" jest akwarium 112l i niech chwilowo tak zostanie.

Pomału skłaniam się do 375l ze skalarami. Do tego może coś na dno i koniec.. Ew jakaś drobnica... Oryginalne to nie jest ale lepsze to niż puste akwarium z haremem gupików.

prof.Animal - księżniczki, muszlowce, szczelinowce już mam.
Jedyne co mnie kusi to albo tropheusy albo w 200l calvusy..

W akcie desperacji jestem gotów nawet wpuścić tam bojownika hehe

Szkoda że robisz rutynęSad bo jeżeli miał Byś coś innego jestem pewien że były by jakieś fotki i kolejne ARCYdzieło do oglądanieBig GrinSad

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#77

prof.Animal napisał(a):Szkoda że robisz rutynęSad bo jeżeli miał Byś coś innego jestem pewien że były by jakieś fotki i kolejne ARCYdzieło do oglądanieBig GrinSad
Myślę, że aby było co oglądać wcale nie trzeba się silić na mega niespotykane i oryginalne gatunki. Poza rybami warto skupić się na innych elementach akwarium.
Jokeru doskonale zdaje sobie z tego sprawę Wink
#78

fakt, ale nie powiesz mi że ryby których wcześniej ktoś nie widział i będą one pięknie wkomponowane to osoba które je zobaczy takie OO oczy zrobi i powie WOW! A co to!? I myślę że jest to miłe dla właściciela, a co to wiedzy Jokeru to tego zaprzeczyć nie mogę^^

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#79

Decyzja jeszcze nie została podjęta. Od niedzieli likwiduję częśc zbiornikó i dalej jestem w polu.

Żeby nie było.. Mam 2 akwaria do zagospodarowania. 375l i 200l. Gdzieś bym te nieszczęsne skalary wrzucił... Wink

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#80

A masz Muszlowce Regena? Możę Brzeszczotki Czarne?

Pozdrawiam
Rafał


Skocz do: