• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

375l - absolutny brak pomysłu
#61

Tylko trochę drogie te Channy o ile pamiętam Smile
#62

Mao106 napisał(a):Tylko trochę drogie te Channy o ile pamiętam Smile

Dla Jokeru to nie problemWink

Pozdrawiam
Rafał
#63

BlackHawk88 napisał(a):
Mao106 napisał(a):Tylko trochę drogie te Channy o ile pamiętam Smile

Dla Jokeru to nie problemWink

No tak zapomniałem Tongue ale ja nawet gdybym był milionerem nie płaciłbym 250zł za imitację węża czy jak to nazwać Big Grin
#64

a może coś takiego:
Księżniczka z Burgundii
Pielęgniczka Ramireza
Muszlowce(nie wiem jakie)

Nie wiem w jakich ewentualnych ilościach

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#65

prof.Animal napisał(a):piękna rybka tylko z czym to trzymać?
Z dużymi zbrojnikami bym trzymała.

Mao106 napisał(a):Tylko trochę drogie te Channy o ile pamiętam Smile
Panowie proszę... mamy tu już jednego od wybrzydzania Big Grin
#66

Może 400 ampulari Big Grin
#67

może zrobić holendra?

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#68

Za chwile Jokeru głowa będzie boleć od tych pomysłówWink

Proponuje:
3xBrzeszczotek Czarny
1xPlecostomus

Pozdrawiam
Rafał
#69

już boli bo nie wiadomo co pisać, ale Jokeru nakierował nas na Tanganikę więc tamtym tropem podążajmy...

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#70

Tropheusy Big Grin


Skocz do: