Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
albino fajnie wyglądają w ciemnym, znowu zwykłe w zielonym
To nadal szukasz tej obsady czy nie?
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2009, 19:34 {2} przez
prof.Animal.)
Postów: 1,410
15
Dołączył: 12.01.2008
Nadal szukam.
Jak nie znajdę nic to wrzucę tam gupiki.
Postów: 37
4
Dołączył: 01.03.2009
He he gupiki do 375 l to no jak dla mnie głupi pomysł.Może byś chciał coś z pielęgnicowatych.Meeka,Akara pomarańczowopłetwa,Akara Błękitna,co by tu jeszcze o Pawiookie

ludzie wspominali ci ale tu już masz to szkoda..
112l-Meeki
53-Krewetkarium
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
BalckHawk88 napisał(a):Brzeszczotek Czarny, Nożowiec Większy, Motylowiec, Długonos Ciernisty, Trąbonos petersa lub raj dla małych Babek Czarnogłowych - tylko nie mów że to już wszystko maszTongue
Pozdrawiam
Rafał
Postów: 1,410
15
Dołączył: 12.01.2008
Radeek napisał(a):He he gupiki do 375 l to no jak dla mnie głupi pomysł.Może byś chciał coś z pielęgnicowatych.Meeka,Akara pomarańczowopłetwa,Akara Błękitna,co by tu jeszcze o Pawiookie
ludzie wspominali ci ale tu już masz to szkoda..
Wszystkie wymienione gatunki już "przerabiałem"
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
czuję się jakbym rozmawiał o książkach z polonistą który chce coś nowego a prawie wszystko już przerabiał

no to może hokejówki(tak mi się skojarzyło) wieelką ławicę
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 37
4
Dołączył: 01.03.2009
Prof.Animal czuje się tak samo sam nie wiem co już zaproponować.Może tanganika?
112l-Meeki
53-Krewetkarium
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
może tego jeszcze nie miał: Przeźroczka indyjska (ławicowa, można trzymać z innymi spokojnymi rybkami

tylko trochę specyficzna trzeba o niej poczytać)


^^
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2009, 20:18 {2} przez
prof.Animal.)
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Widzę, że ja tu muszę wkroczyć...

1. Pielęgnice niebieskołuskie
2. Płaskoboki
3. Raj dla labiryntowców, czyli np. 20 samic bojownika i kilka samców, lub jakaś mieszanka gurami, prętników, akwa podzielone na rewiry.
4. Czrne wody i jeden potężny plecostomus
5. Wielkie jaskinie dla ślepczyków
Na razie tyle, czekam na odzew
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
apri cort napisał(a):Widzę, że ja tu muszę wkroczyć... 
1. Pielęgnice niebieskołuskie
2. Płaskoboki
3. Raj dla labiryntowców, czyli np. 20 samic bojownika i kilka samców, lub jakaś mieszanka gurami, prętników, akwa podzielone na rewiry.
4. Czrne wody i jeden potężny plecostomus
5. Wielkie jaskinie dla ślepczyków
Na razie tyle, czekam na odzew 
NO nareszcie się zawodowiec w sprawie obsad odezwał, chociaż myślę że
Jokeru i tę książkę przerabiał, ale moim zdaniem bardzo ciekawa obsada

szczególnie fascynujące mogą być gody bojowników^^
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian