• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

375l - absolutny brak pomysłu
#41

albino fajnie wyglądają w ciemnym, znowu zwykłe w zielonymTongue

To nadal szukasz tej obsady czy nie?

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#42

Nadal szukam.
Jak nie znajdę nic to wrzucę tam gupiki.

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#43

He he gupiki do 375 l to no jak dla mnie głupi pomysł.Może byś chciał coś z pielęgnicowatych.Meeka,Akara pomarańczowopłetwa,Akara Błękitna,co by tu jeszcze o Pawiookie Big Grin ludzie wspominali ci ale tu już masz to szkoda..

112l-Meeki
53-Krewetkarium
#44

BalckHawk88 napisał(a):Brzeszczotek Czarny, Nożowiec Większy, Motylowiec, Długonos Ciernisty, Trąbonos petersa lub raj dla małych Babek Czarnogłowych - tylko nie mów że to już wszystko maszTongue

Pozdrawiam
Rafał
#45

Radeek napisał(a):He he gupiki do 375 l to no jak dla mnie głupi pomysł.Może byś chciał coś z pielęgnicowatych.Meeka,Akara pomarańczowopłetwa,Akara Błękitna,co by tu jeszcze o Pawiookie Big Grin ludzie wspominali ci ale tu już masz to szkoda..
Wszystkie wymienione gatunki już "przerabiałem" Wink

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#46

czuję się jakbym rozmawiał o książkach z polonistą który chce coś nowego a prawie wszystko już przerabiałTongue no to może hokejówki(tak mi się skojarzyło) wieelką ławicęTongue

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#47

Prof.Animal czuje się tak samo sam nie wiem co już zaproponować.Może tanganika?

112l-Meeki
53-Krewetkarium
#48

może tego jeszcze nie miał: Przeźroczka indyjska (ławicowa, można trzymać z innymi spokojnymi rybkamiTongue tylko trochę specyficzna trzeba o niej poczytać)TongueBig Grin^^

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#49

Widzę, że ja tu muszę wkroczyć... Wink
1. Pielęgnice niebieskołuskie
2. Płaskoboki
3. Raj dla labiryntowców, czyli np. 20 samic bojownika i kilka samców, lub jakaś mieszanka gurami, prętników, akwa podzielone na rewiry.
4. Czrne wody i jeden potężny plecostomus
5. Wielkie jaskinie dla ślepczyków

Na razie tyle, czekam na odzew Wink

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#50

apri cort napisał(a):Widzę, że ja tu muszę wkroczyć... Wink
1. Pielęgnice niebieskołuskie
2. Płaskoboki
3. Raj dla labiryntowców, czyli np. 20 samic bojownika i kilka samców, lub jakaś mieszanka gurami, prętników, akwa podzielone na rewiry.
4. Czrne wody i jeden potężny plecostomus
5. Wielkie jaskinie dla ślepczyków

Na razie tyle, czekam na odzew Wink

NO nareszcie się zawodowiec w sprawie obsad odezwał, chociaż myślę że Jokeru i tę książkę przerabiał, ale moim zdaniem bardzo ciekawa obsadaTongue szczególnie fascynujące mogą być gody bojowników^^

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian


Skocz do: