Postów: 1,410
15
Dołączył: 12.01.2008
Ledwo co pawiookie przeniosłem do większego zbiornika

Jakieś inne ciekawe pielęgnice?
Jestem dzisiaj leniwy więc myślcie za mnie
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
do tego mojego pomysłu potrzebowałbyś MOCNEGO filtra

a mianowicie welonarium? podobają mi się te ryby i dlatego je propnuje

a szczególnie podwójna płetw ogonowa
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
Może czas zabrać się za jakieś porządne słonowodne?
Jeśli jednak słodkie to może coś wyjątkowego z Australii?
Tęczanki

Trzciniaki?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2009, 18:02 {2} przez
Olek.)
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
Mówię Ci piranie to dobra inwestycja, ładne i coś innego. Miałeś styczność z czymś z terrarystki, takie akwa to dla 3 Żółwi czerwo lub żółtolicych.
Ale dobra wróćmy do akwarystyki i do Gurami Olbrzymie.
Lub i może moje marzenie mieć stado Brzanek Rekinich.Pomyśl nad tym.
Pozdrawiam
Rafał
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
ooo to jest świetny pomysł

jeśli Ci się też podoba pogadaj z kivi

(chodzi o słonowodne)
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2009, 18:01 {2} przez
prof.Animal.)
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
A może jakieś ryby z naszych słodkich jezior? Gdzieś takie akwa widziałam i było naprawdę fajne
Postów: 419
28
Dołączył: 16.08.2008
może karpie koi

albo okonie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2009, 18:10 {2} przez
Mao106.)
Postów: 1,410
15
Dołączył: 12.01.2008
Chyba wszyscy stracicie do mnie cierpliwośc
Dodam, że osprzęt to najmniejszy problem. Na chwilę obecną są 2 kubły i oczywiście można kupic coś mocniejszego.
Welonki... W sumie
Olek przerabiałem już tęczanki. Oczywiście nie wszystkie ale kilka gatunków. Faktycznie wdzięczne ryby. Przy akwarium roślinnym super się prezentują..
BlackHawk88 liznąłem trochę terrarystkę. Żółwie trzymałem przez parę lat i już nigdy więcej. Jeszcze w piwnicy mam jakieś terraria

Na piranie ten zbiornik jest za mały..
prof.Animal nie kuś

Morskie jest w planach. Ale jeszcze nie teraz..
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
dodam obsade głównie przydenną.
5xZbrojnik L-????
3xTrzciniak
2xPolyperus Senegalus
1xSynodontis sp.?
1xPlecostomus
2xPielęgnica sp.?
Pozdrawiam
Rafał
Postów: 1,410
15
Dołączył: 12.01.2008
BlackHawk88 napisał(a):dodam obsade głównie przydenną.
5xZbrojnik L-????
3xTrzciniak
2xPolyperus Senegalus
1xSynodontis sp.?
1xPlecostomus
2xPielęgnica sp.?
Nie licząc L-ki i pielęgnicy sp. to z resztą mam stycznośc na co dzień. Nie chcę tego taszczyc do domu.
Jakie konkretnie pielęgnice?