• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

375l - absolutny brak pomysłu
#11

Ledwo co pawiookie przeniosłem do większego zbiornika Smile
Jakieś inne ciekawe pielęgnice?
Jestem dzisiaj leniwy więc myślcie za mnie Tongue

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#12

do tego mojego pomysłu potrzebowałbyś MOCNEGO filtraTongue a mianowicie welonarium? podobają mi się te ryby i dlatego je propnujeTongue a szczególnie podwójna płetw ogonowaBig Grin

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#13

Może czas zabrać się za jakieś porządne słonowodne?
Jeśli jednak słodkie to może coś wyjątkowego z Australii?
Tęczanki
Trzciniaki?

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#14

Mówię Ci piranie to dobra inwestycja, ładne i coś innego. Miałeś styczność z czymś z terrarystki, takie akwa to dla 3 Żółwi czerwo lub żółtolicych.
Ale dobra wróćmy do akwarystyki i do Gurami Olbrzymie.

Lub i może moje marzenie mieć stado Brzanek Rekinich.Pomyśl nad tym.

Pozdrawiam
Rafał
#15

ooo to jest świetny pomysłTongue jeśli Ci się też podoba pogadaj z kiviTongue(chodzi o słonowodne)

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#16

A może jakieś ryby z naszych słodkich jezior? Gdzieś takie akwa widziałam i było naprawdę fajneBig Grin
#17

może karpie koi Wink albo okonie Big Grin
#18

Chyba wszyscy stracicie do mnie cierpliwośc Tongue

Dodam, że osprzęt to najmniejszy problem. Na chwilę obecną są 2 kubły i oczywiście można kupic coś mocniejszego.

Welonki... W sumie Smile

Olek przerabiałem już tęczanki. Oczywiście nie wszystkie ale kilka gatunków. Faktycznie wdzięczne ryby. Przy akwarium roślinnym super się prezentują..

BlackHawk88 liznąłem trochę terrarystkę. Żółwie trzymałem przez parę lat i już nigdy więcej. Jeszcze w piwnicy mam jakieś terraria Wink
Na piranie ten zbiornik jest za mały..

prof.Animal nie kuś Big Grin Morskie jest w planach. Ale jeszcze nie teraz..

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#19

dodam obsade głównie przydenną.

5xZbrojnik L-????
3xTrzciniak
2xPolyperus Senegalus
1xSynodontis sp.?
1xPlecostomus
2xPielęgnica sp.?

Pozdrawiam
Rafał
#20

BlackHawk88 napisał(a):dodam obsade głównie przydenną.

5xZbrojnik L-????
3xTrzciniak
2xPolyperus Senegalus
1xSynodontis sp.?
1xPlecostomus
2xPielęgnica sp.?
Nie licząc L-ki i pielęgnicy sp. to z resztą mam stycznośc na co dzień. Nie chcę tego taszczyc do domu.

Jakie konkretnie pielęgnice?

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku


Skocz do: