Postów: 10
2
Dołączył: 13.03.2009
Witam mam akwarium 87l a w tym akwarium:
1 skalar
3 kirysy
2 samce gupików
Czy tak może być czy trzeba coś dokupić?
Nazwa tematu została poprawiona - Kejdi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.03.2009, 16:12 {2} przez
Kejdi.)
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
skalara oddaj,
dokup kirysków przynajmniej 3
dokup gupików przynajmniej 2 samce i 2 samice
za kilka miesięcy będziesz miał dużo gupików i będzie fajnie

Jak byś chciał do tego jakąś rybkę to napisz gatunek a my wszystko powiemy
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 10
2
Dołączył: 13.03.2009
miałam kiedys dużo skalarów ale wszystkie padły tak samo głupików ale sie nie rozmnażały. Moja mam sie nie zgodzi na więcej głupików bo juz kiedys miałam chyba z 500 szt w 3 akwariach ale wszystkie sprzedałam.
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
no to oddaj skalara (akwa za małe) i gupiki a kup sobie stadko neonków i do tego 10 kirysków na dno i będzie fajnie
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 10
2
Dołączył: 13.03.2009
Wiesz raczej nikt nie bedzie chciał skalara bo ma złamana płetwe gurną i jest agresywny
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Oddaj skalara komuś, kto ma większe akwa z rybami, których skalar nie będzie nękał. Wiem, to niełatwe, ja też szukam domu dla moich skalarów... Samic gupików nie dokupuj, możesz miećwięcej samców. Kirysów 5 wystarczy. Zamiast skalarów możesz kupić ramirezki, może stado razbor albo harem prętnika... może platki (zmienniaki) jakieś? Ale chyba też samce, żeby gupiki nie próbowały "zaliczać" platkowych dziewczyn
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.03.2009, 16:28 {2} przez
apri cort.)
Postów: 10
2
Dołączył: 13.03.2009
Mówiłam,próbowałam go oddać ale nikt go nie weźmie bo zabija inne skalary
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.03.2009, 16:59 {2} przez
Olek.)
Postów: 192
7
Dołączył: 15.01.2009
sonica napisał(a):Mówiłam,próbowałam go oddać ale nikt go nie weźmie bo zabija inne skalary
zabija bo male akwa, w takim 200l by juz tego nie robil