Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Czy tak może być ? - 87 l - skalar - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: Czy tak może być ? - 87 l - skalar (/showthread.php?tid=9475)



Czy tak może być ? - 87 l - skalar - sonica - 13.03.2009

Witam mam akwarium 87l a w tym akwarium:
1 skalar
3 kirysy
2 samce gupików
Czy tak może być czy trzeba coś dokupić?

Nazwa tematu została poprawiona - Kejdi



RE: Czy tak może być? - prof.Animal - 13.03.2009

skalara oddaj,
dokup kirysków przynajmniej 3
dokup gupików przynajmniej 2 samce i 2 samice
za kilka miesięcy będziesz miał dużo gupików i będzie fajnieSmile
Jak byś chciał do tego jakąś rybkę to napisz gatunek a my wszystko powiemySmile


RE: Czy tak może być ? - 87 l - skalar - sonica - 13.03.2009

miałam kiedys dużo skalarów ale wszystkie padły tak samo głupików ale sie nie rozmnażały. Moja mam sie nie zgodzi na więcej głupików bo juz kiedys miałam chyba z 500 szt w 3 akwariach ale wszystkie sprzedałam.


RE: Czy tak może być ? - 87 l - skalar - prof.Animal - 13.03.2009

no to oddaj skalara (akwa za małe) i gupiki a kup sobie stadko neonków i do tego 10 kirysków na dno i będzie fajnieSmile


RE: Czy tak może być ? - 87 l - skalar - sonica - 13.03.2009

Wiesz raczej nikt nie bedzie chciał skalara bo ma złamana płetwe gurną i jest agresywny


RE: Czy tak może być ? - 87 l - skalar - apri cort - 13.03.2009

Oddaj skalara komuś, kto ma większe akwa z rybami, których skalar nie będzie nękał. Wiem, to niełatwe, ja też szukam domu dla moich skalarów... Samic gupików nie dokupuj, możesz miećwięcej samców. Kirysów 5 wystarczy. Zamiast skalarów możesz kupić ramirezki, może stado razbor albo harem prętnika... może platki (zmienniaki) jakieś? Ale chyba też samce, żeby gupiki nie próbowały "zaliczać" platkowych dziewczyn Wink


RE: Czy tak może być ? - 87 l - skalar - sonica - 13.03.2009

Mówiłam,próbowałam go oddać ale nikt go nie weźmie bo zabija inne skalary


RE: Czy tak może być ? - 87 l - skalar - kilarkoprz - 14.03.2009

sonica napisał(a):Mówiłam,próbowałam go oddać ale nikt go nie weźmie bo zabija inne skalary

zabija bo male akwa, w takim 200l by juz tego nie robil