Postów: 192
6
Dołączył: 24.11.2008
zusia napisał(a):to moja pierwsza rybka.
to co z tego? Kupując ją, masz obowiązek znać jej wymagania...Akwarium dla welona ok. 80-100l...
Postów: 1,927
26
Dołączył: 07.01.2008
zreszta każdy daje Ci dobre rady a Ty to masz gdzieś;/
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
Postów: 0
1
Dołączył: 05.03.2009
aha..
a ta rybka to jeszcze mała jest to teraz serio potrzebuje takiego dużego?
a ile jeszcze by wytrzymało jeszcze w kuli?
ps. nie jestem dzieckiem neostrady ;|
nie mam gdzieś, jakbym miała to bym tu nie pisała i się broniła.
nie moja wina że jesteście tacy "wrażliwi" na to..
Proszę korzystać z opcji edytuj.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2009, 21:02 {2} przez
Olek.)
Postów: 192
6
Dołączył: 24.11.2008
zusia napisał(a):aha..
a ta rybka to jeszcze mała jest to teraz serio potrzebuje takiego dużego?
a ile jeszcze by wytrzymało jeszcze w kuli?
ps. nie jestem dzieckiem neostrady ;|
Tak, serio potrzebuje takiego, ponieważ welonki rosną do 30 cm. Ile wytrzyma? Godzinę, dzień, 2 dni...skąd mamy to wiedzieć? Jedno jest pewne-nie pożyje tam długo...
zusia napisał(a):nie mam gdzieś, jakbym miała to bym tu nie pisała i się broniła.
nie moja wina że jesteście tacy "wrażliwi" na to..
Ależ właśnie, ze się bronisz i próbujesz nam udowodnić, ze to Ty właśnie masz rację...Jesteśmy wrażliwi na złe traktowanie bezbronnych zwierząt, a Ty nie?
Postów: 0
1
Dołączył: 05.03.2009
nie traktuję ich źle! gdybym traktowała to bym się tym przejmowała? nie!
a ja się bardzo tym przejmuję!
i co teraz mam zrobić waszym zdaniem?
może włamię się do sklepu i ukradne większe akwarium i filtr ?
Postów: 1,927
26
Dołączył: 07.01.2008
używaj opcji edytuj, dostaniesz warna za to, że piszez post pod postem, tak wrażliwi, wystarczy troszkę wyobraźni i bedziesz wiedziała czemu tacy jesteśmy, jak noc przeżyje będzie dobrze, ale welony bardzo szybko rosną i są bardzo duże, tak potzrebuja tyle nie pisz a zanim urośnie, bo to jest już ignorancja tego co Ci radzimy
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
Postów: 192
6
Dołączył: 24.11.2008
zusia napisał(a):nie traktuję ich źle! gdybym traktowała to bym się tym przejmowała? nie!
a ja się bardzo tym przejmuję!
i co teraz mam zrobić waszym zdaniem?
może włamię się do sklepu i ukradne większe akwarium i filtr ?
Przecież ciągle Ci mówimy. Kup większe akwarium+sprzęt, albo oddaj rybę...
Postów: 1,927
26
Dołączył: 07.01.2008
ona do jutra nie przeżyje

kolejna bezbronna istotka
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
ludzie.......niech ta ryba już zdechnie, niech przejdzie do lepszego świata. A ty na przykład możesz kupić sobie 30 lub 50l i mieć inne rybki ładniejsze od welonów.
Pozdr.
Rafał
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2009, 21:10 {2} przez
Olek.)
Postów: 0
1
Dołączył: 05.03.2009
;(
mogłam jej nie kupować to przeze mnie jej nie będzie ;(
na pewno umrze przez noc? ;((
głupia jestem i tyle.
proszę dobijcie mnie
ok
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2009, 21:12 {2} przez
zusia.)