• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Krewetki
#31

michal1994 napisał(a):Czy do hodowli krewetek trzeba grzałkę??? Aha i napowietrzać też trzeba?

Tematy zostały połączone - używaj opcji SZUKAJ - Kejdi

tak temperatura około 25stopni i napowietrzać też trzeba

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#32

napowietrzaczu nie wystarczy filtr







#33

dołączam się do tematu Wink

planuję zakup 45l

Chciałabym tam trzymać harem bojowników i krewetki RC, czy mogą one żyć razem ?
#34

bojowniki raczej zjedzą małe krewecie, proponuje Ci do krewetek kilka neonek
#35

no wlasnie ja tez nie znalazlam zadnego podsumowania- wyslalam kilka pytan na pw ale jednak poradzono mi pytac na forum-to pytam:

chcialabym zafundowc mojej corci na komunie krewetkarium- jak mam sie do tego zabrac. Przyznam sie, ze nic kompletnie nie wiem. Pomozcie mi, prosze. Jaki baniak, co w nim, co one jedza, jaka woda, rosliny, kiedy wpuszczac itp bo ja do niedawna nie wiedzialam nawet, ze mozna je trzymac w domu -(prosze sie nie smiac) albo podajcie prosze odpowiednie linki to poczytam.
#36

http://www.bojownik.pl/KREWETKI-zbior-po...t4641.html
http://www.bojownik.pl/KATALOG-KREWETEK-t5271.html
Proszę







#37

huuuuura- dzieki za wszystko. Tylko u nas w sklepie nie ma mchow a co gorsze nie ma krewetek.... wlasnie wrocilam z wyprawy
#38

Pozostaje Ci Allegro, inne fora o krewetkach popytaj się może ktoś ma do osddania/sprzedania







#39

nie wiem czy mi przysla krewety do Anglii Sad(
#40

www.ebay.com









Skocz do: