Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
michal1994 napisał(a):Czy do hodowli krewetek trzeba grzałkę??? Aha i napowietrzać też trzeba?
Tematy zostały połączone - używaj opcji SZUKAJ - Kejdi
tak temperatura około 25stopni i napowietrzać też trzeba
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 1,196
67
Dołączył: 13.04.2008
napowietrzaczu nie wystarczy filtr
Postów: 84
16
Dołączył: 27.02.2009
dołączam się do tematu
planuję zakup 45l
Chciałabym tam trzymać harem bojowników i krewetki RC, czy mogą one żyć razem ?
Postów: 422
26
Dołączył: 19.10.2008
bojowniki raczej zjedzą małe krewecie, proponuje Ci do krewetek kilka neonek
Postów: 756
25
Dołączył: 04.02.2009
no wlasnie ja tez nie znalazlam zadnego podsumowania- wyslalam kilka pytan na pw ale jednak poradzono mi pytac na forum-to pytam:
chcialabym zafundowc mojej corci na komunie krewetkarium- jak mam sie do tego zabrac. Przyznam sie, ze nic kompletnie nie wiem. Pomozcie mi, prosze. Jaki baniak, co w nim, co one jedza, jaka woda, rosliny, kiedy wpuszczac itp bo ja do niedawna nie wiedzialam nawet, ze mozna je trzymac w domu -(prosze sie nie smiac) albo podajcie prosze odpowiednie linki to poczytam.
Postów: 1,196
67
Dołączył: 13.04.2008
Postów: 756
25
Dołączył: 04.02.2009
huuuuura- dzieki za wszystko. Tylko u nas w sklepie nie ma mchow a co gorsze nie ma krewetek.... wlasnie wrocilam z wyprawy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.05.2009, 16:41 {2} przez
viktim.)
Postów: 1,196
67
Dołączył: 13.04.2008
Pozostaje Ci Allegro, inne fora o krewetkach popytaj się może ktoś ma do osddania/sprzedania
Postów: 756
25
Dołączył: 04.02.2009
nie wiem czy mi przysla krewety do Anglii

(
Postów: 1,196
67
Dołączył: 13.04.2008