• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

>>>>> Rozmnożyłem platke<<<<<
#1

jak w temacie,kos jest w sanie rozpoznac?
Jezeli nie to podpowiedzcie z jakego kąta zrobic zdjecie zeby sie dalo ropoznac


Załączone pliki Miniatury
   

240L profilowane ogólne
3x30W, Fluval 205, Aqual 300W, bimbrownia
2 Skalar
1+3 Bojownik
5 Żałobniczka
3 Zbrojnik niebieski
6 Kirysek
4 Kosiarka
10 Rasbora espei

#2

Wydaje mi się że samica.

Pozdrawiam ;)
#3

A więc słuchaj twoja rybka to zmienniak plamisty,jego łacińska nazwa to xiphophorus maculatus.
Co do płci to na 100%samica.Spójż na płetwę odbytową,samiec ma w tym miejscu zamiast płetwy narząd kopulacyjny zwany gonopodium.
#4

samiczka, samiec jest smuklejszy
#5

Wielkie dzieki za szybka odpowiedz

240L profilowane ogólne
3x30W, Fluval 205, Aqual 300W, bimbrownia
2 Skalar
1+3 Bojownik
5 Żałobniczka
3 Zbrojnik niebieski
6 Kirysek
4 Kosiarka
10 Rasbora espei

#6
Sad 

tez mam problem z rozpoznaniem płci Sad (mam 2 platki )Wink
jeszcze pytanko jak je rozmnozyć?
#7

Same się rozmnażają. A żeby narybek przeżył, należy mieć obszerne i gęsto obsadzone akwarium.
#8

problem w tym że moje akwa ma tylko 45 lSad
#9

i w 45l trzymasz 3 skalary?!
#10

nie mam skalarów tylko 2 platki 2 danio pregowane 2 danio czerwone i glonojada


Skocz do: