Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
>>>>> Rozmnożyłem platke<<<<< - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Rozmnażanie ryb (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Temat: >>>>> Rozmnożyłem platke<<<<< (/showthread.php?tid=25552)

1 2 3


Platka samiec czy samica? - Mientki2000 - 09.02.2009

jak w temacie,kos jest w sanie rozpoznac?
Jezeli nie to podpowiedzcie z jakego kąta zrobic zdjecie zeby sie dalo ropoznac


RE: Platka samiec czy samica? - Karolina45 - 09.02.2009

Wydaje mi się że samica.


RE: Platka samiec czy samica? - michal84 - 09.02.2009

A więc słuchaj twoja rybka to zmienniak plamisty,jego łacińska nazwa to xiphophorus maculatus.
Co do płci to na 100%samica.Spójż na płetwę odbytową,samiec ma w tym miejscu zamiast płetwy narząd kopulacyjny zwany gonopodium.


RE: Platka samiec czy samica? - elcoloco - 09.02.2009

samiczka, samiec jest smuklejszy


RE: Platka samiec czy samica? - Mientki2000 - 09.02.2009

Wielkie dzieki za szybka odpowiedz


RE: Platka samiec czy samica? - nipcia - 20.02.2009

tez mam problem z rozpoznaniem płci Sad (mam 2 platki )Wink
jeszcze pytanko jak je rozmnozyć?


RE: Platka samiec czy samica? - Kaef - 20.02.2009

Same się rozmnażają. A żeby narybek przeżył, należy mieć obszerne i gęsto obsadzone akwarium.


RE: Platka samiec czy samica? - nipcia - 20.02.2009

problem w tym że moje akwa ma tylko 45 lSad


RE: Platka samiec czy samica? - agnieszkaa - 20.02.2009

i w 45l trzymasz 3 skalary?!


RE: Platka samiec czy samica? - nipcia - 21.02.2009

nie mam skalarów tylko 2 platki 2 danio pregowane 2 danio czerwone i glonojada