Platka samiec czy samica? -
Mientki2000 - 09.02.2009
jak w temacie,kos jest w sanie rozpoznac?
Jezeli nie to podpowiedzcie z jakego kąta zrobic zdjecie zeby sie dalo ropoznac
RE: Platka samiec czy samica? -
Karolina45 - 09.02.2009
Wydaje mi się że samica.
RE: Platka samiec czy samica? -
michal84 - 09.02.2009
A więc słuchaj twoja rybka to zmienniak plamisty,jego łacińska nazwa to xiphophorus maculatus.
Co do płci to na 100%samica.Spójż na płetwę odbytową,samiec ma w tym miejscu zamiast płetwy narząd kopulacyjny zwany gonopodium.
RE: Platka samiec czy samica? -
elcoloco - 09.02.2009
samiczka, samiec jest smuklejszy
RE: Platka samiec czy samica? -
Mientki2000 - 09.02.2009
Wielkie dzieki za szybka odpowiedz
RE: Platka samiec czy samica? -
nipcia - 20.02.2009
tez mam problem z rozpoznaniem płci

(mam 2 platki )

jeszcze pytanko jak je rozmnozyć?
RE: Platka samiec czy samica? -
Kaef - 20.02.2009
Same się rozmnażają. A żeby narybek przeżył, należy mieć obszerne i gęsto obsadzone akwarium.
RE: Platka samiec czy samica? -
nipcia - 20.02.2009
problem w tym że moje akwa ma tylko 45 l
RE: Platka samiec czy samica? -
agnieszkaa - 20.02.2009
i w 45l trzymasz 3 skalary?!
RE: Platka samiec czy samica? -
nipcia - 21.02.2009
nie mam skalarów tylko 2 platki 2 danio pregowane 2 danio czerwone i glonojada