Postów: 124
9
Dołączył: 04.01.2009
Witam wszystkich
posiadam w akwa rybkę i nie wiem z jakiego gatunku ona jest
oto zdjęcie :
a jeżeli kogoś by zastanawiało czemu jest w kuli to tylko na czas zdjęcia gdyż nie chciałem robić zdjęć innym rybą
Postów: 343
9
Dołączył: 04.10.2008
Postów: 7
0
Dołączył: 06.01.2009
Postów: 327
18
Dołączył: 16.05.2008
molinezja tylko jakaś pomieszana
obsada: 112L
4 neonek
3 danio czerwonych
1 gurami całujące
13 kirysków z własnej hodowli :)
1 gurami dwu plamisty
1 glonojad
1 karlik szponiasty
Postów: 327
18
Dołączył: 16.05.2008
to będzie jakaś weloniasta widziałem ją w taki sklepie
obsada: 112L
4 neonek
3 danio czerwonych
1 gurami całujące
13 kirysków z własnej hodowli :)
1 gurami dwu plamisty
1 glonojad
1 karlik szponiasty
Postów: 343
9
Dołączył: 04.10.2008
danio (rybka stadna)
ERROR 404
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2009, 19:03 {2} przez
mati_432.)
Postów: 327
18
Dołączył: 16.05.2008
Emp daj zdjęcia akwa. bo chyba jakieś fajnie
mati_432 raczej tak danio weloniasty tylko nie znalazłem takiego :/
obsada: 112L
4 neonek
3 danio czerwonych
1 gurami całujące
13 kirysków z własnej hodowli :)
1 gurami dwu plamisty
1 glonojad
1 karlik szponiasty
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2009, 19:05 {2} przez
raqu93.)
Postów: 343
9
Dołączył: 04.10.2008
jaki by nie był to danio i z 5 szt. by sie jeszcze przydało
ERROR 404
Postów: 10
2
Dołączył: 17.01.2009
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
1.Molinezja 'black moly"
2.Platki
3.Molinezja żaglopłetwa
4.Ta pomarańczowa raczej też platka
Masz jeszcze bojownika........
Dokup dużo roślin-żywych
Twoje akwarium wystaje nie boisz się o nie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2009, 16:13 {2} przez
Olek.)