• 20 Głosów - 4.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

<<<<<<<< CO TO JEST ZA RYBA? >>>>>>>> Zidentyfikuj gatunek ryby w tym temacie.

Witam wszystkich
posiadam w akwa rybkę i nie wiem z jakiego gatunku ona jest

oto zdjęcie :


a jeżeli kogoś by zastanawiało czemu jest w kuli to tylko na czas zdjęcia gdyż nie chciałem robić zdjęć innym rybą

http://www.akwaswiat.net/co-to-za-rybka-t-5574.html

ERROR 404

Question 

Hej, ponawiam prośbę o identyfikację wklejanego przeze mnie już dwukrotnie gatunku oraz zamieszczam kolejną zagadkę mojego zbiornika. Tych rybek mam 2 sztuki...


molinezja tylko jakaś pomieszana Smile

obsada: 112L
4 neonek
3 danio czerwonych
1 gurami całujące
13 kirysków z własnej hodowli :)
1 gurami dwu plamisty
1 glonojad
1 karlik szponiasty


to będzie jakaś weloniasta widziałem ją w taki sklepie

obsada: 112L
4 neonek
3 danio czerwonych
1 gurami całujące
13 kirysków z własnej hodowli :)
1 gurami dwu plamisty
1 glonojad
1 karlik szponiasty


danio (rybka stadna)

ERROR 404

Emp daj zdjęcia akwa. bo chyba jakieś fajnie Smile

mati_432 raczej tak danio weloniasty tylko nie znalazłem takiego :/

obsada: 112L
4 neonek
3 danio czerwonych
1 gurami całujące
13 kirysków z własnej hodowli :)
1 gurami dwu plamisty
1 glonojad
1 karlik szponiasty


jaki by nie był to danio i z 5 szt. by sie jeszcze przydało

ERROR 404

Hej, jestem tu nowa i dopiero zaczynam moją "przygodę" z akwarystyką. Wczoraj kupiłam parę rybek, ale nie pamiętam ich nazw, niestety. Możecie pomóc mi odgadnąć te gatunki? Smile






i moje akwarium w całej okazałości Smile

1.Molinezja 'black moly"
2.Platki
3.Molinezja żaglopłetwa
4.Ta pomarańczowa raczej też platka
Masz jeszcze bojownika........
Dokup dużo roślin-żywych
Twoje akwarium wystaje nie boisz się o nie?

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl



Skocz do: