Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moja obsada akwa. 25l.
#1

Wiem z góry mówię że mam przerybienie.
Ale nie ma szans na oddanie ich...
W akwa. 25l. filtr i grzałka (temperatura 25 stopni) mam
1x bojownik (samiec)
6x neonki
3 x danio pręgowane (2 samice i jeden samiec)
2 kiryski ( 1 samica i 1 samiec)
Oraz jedna taka rybka płaska, oddychająca labiryntowo długość 4cm. pomarańczowa z końcówkami błękitnymi.
Wszystkie te rybki mogą być z bojkiemSmile
(co to za rybka??)

Czy moje rybki mają w miarę dobre warunki??

Pozdrawiam!Smile
#2

Po co ten post?Chcesz się pochwalić czy zapytać o radę?To drugie raczej nie bo przecież piszesz, że ich nie oddasz.Jeżeli chcesz się pochwalić to w galerii razem z fotkami.

Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
#3

daj fote ryby będzie łatwiej ją rozpoznać.
#4

gosiunia12 napisał(a):Wiem z góry mówię że mam przerybienie.
Ale nie ma szans na oddanie ich...
W akwa. 25l. filtr i grzałka (temperatura 25 stopni) mam
1x bojownik (samiec)
6x neonki
3 x danio pręgowane (2 samice i jeden samiec)
2 kiryski ( 1 samica i 1 samiec)
Oraz jedna taka rybka płaska, oddychająca labiryntowo długość 4cm. pomarańczowa z końcówkami błękitnymi.
Wszystkie te rybki mogą być z bojkiemSmile
(co to za rybka??)

Czy moje rybki mają w miarę dobre warunki??

Pozdrawiam!Smile

przypuszczam ze ta ,,plaska rybka labiryntowata " to jedna z odmian gurami dwuplamistego tj. gurami złocisty
#5

   
#6

Prętnik karłowaty jak się nie mylę na temat obsady to trochę puszka rybna zaczyna się robić

Młode ampularie do oddania !!!
#7

uuuu trochę dużo tego jak na 25l po za tym temat jest troszkę bezsensowny bo nie ma się czym chwalić
#8

moim zdaniem to prętnik trójbarwny (Colisa chuna) on tak mniejwiecej wyglada pomaranczowy z niebieskimi końcowkami zdjecie jest niewyraźne ale raczej niejest to prętnik karłowatyu
#9

Też sądzę iż jest to tróhbarwny.

Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
#10

jbc to wymień to akwarium na conajmniej 60l+ bo te rybki ci sie tam zakiszą
Temat zamknięty


Skocz do: