Postów: 2
1
Dołączył: 22.10.2008
Wiem z góry mówię że mam przerybienie.
Ale nie ma szans na oddanie ich...
W akwa. 25l. filtr i grzałka (temperatura 25 stopni) mam
1x bojownik (samiec)
6x neonki
3 x danio pręgowane (2 samice i jeden samiec)
2 kiryski ( 1 samica i 1 samiec)
Oraz jedna taka rybka płaska, oddychająca labiryntowo długość 4cm. pomarańczowa z końcówkami błękitnymi.
Wszystkie te rybki mogą być z bojkiem

(co to za rybka??)
Czy moje rybki mają w miarę dobre warunki??
Pozdrawiam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.10.2008, 22:16 {2} przez
gosiunia12.)
Postów: 1,246
6
Dołączył: 20.04.2008
Po co ten post?Chcesz się pochwalić czy zapytać o radę?To drugie raczej nie bo przecież piszesz, że ich nie oddasz.Jeżeli chcesz się pochwalić to w galerii razem z fotkami.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Postów: 1,652
3
Dołączył: 04.03.2008
daj fote ryby będzie łatwiej ją rozpoznać.
Postów: 107
2
Dołączył: 21.10.2008
gosiunia12 napisał(a):Wiem z góry mówię że mam przerybienie.
Ale nie ma szans na oddanie ich...
W akwa. 25l. filtr i grzałka (temperatura 25 stopni) mam
1x bojownik (samiec)
6x neonki
3 x danio pręgowane (2 samice i jeden samiec)
2 kiryski ( 1 samica i 1 samiec)
Oraz jedna taka rybka płaska, oddychająca labiryntowo długość 4cm. pomarańczowa z końcówkami błękitnymi.
Wszystkie te rybki mogą być z bojkiem
(co to za rybka??)
Czy moje rybki mają w miarę dobre warunki??
Pozdrawiam!
przypuszczam ze ta ,,plaska rybka labiryntowata " to jedna z odmian gurami dwuplamistego tj. gurami złocisty
Postów: 2
1
Dołączył: 22.10.2008
Postów: 651
22
Dołączył: 18.05.2008
Prętnik karłowaty jak się nie mylę na temat obsady to trochę puszka rybna zaczyna się robić
Młode ampularie do oddania !!!
Postów: 422
26
Dołączył: 19.10.2008
uuuu trochę dużo tego jak na 25l po za tym temat jest troszkę bezsensowny bo nie ma się czym chwalić
Postów: 107
2
Dołączył: 21.10.2008
moim zdaniem to prętnik trójbarwny (Colisa chuna) on tak mniejwiecej wyglada pomaranczowy z niebieskimi końcowkami zdjecie jest niewyraźne ale raczej niejest to prętnik karłowatyu
Postów: 1,246
6
Dołączył: 20.04.2008
Też sądzę iż jest to tróhbarwny.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Postów: 107
2
Dołączył: 21.10.2008
jbc to wymień to akwarium na conajmniej 60l+ bo te rybki ci sie tam zakiszą
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.10.2008, 22:38 {2} przez
Kamil_eq.)