Moja obsada akwa. 25l. -
gosiunia12 - 22.10.2008
Wiem z góry mówię że mam przerybienie.
Ale nie ma szans na oddanie ich...
W akwa. 25l. filtr i grzałka (temperatura 25 stopni) mam
1x bojownik (samiec)
6x neonki
3 x danio pręgowane (2 samice i jeden samiec)
2 kiryski ( 1 samica i 1 samiec)
Oraz jedna taka rybka płaska, oddychająca labiryntowo długość 4cm. pomarańczowa z końcówkami błękitnymi.
Wszystkie te rybki mogą być z bojkiem

(co to za rybka??)
Czy moje rybki mają w miarę dobre warunki??
Pozdrawiam!
RE: Moja obsada akwa. 25l. -
strojter - 22.10.2008
Po co ten post?Chcesz się pochwalić czy zapytać o radę?To drugie raczej nie bo przecież piszesz, że ich nie oddasz.Jeżeli chcesz się pochwalić to w galerii razem z fotkami.
RE: Moja obsada akwa. 25l. -
maniuch - 22.10.2008
daj fote ryby będzie łatwiej ją rozpoznać.
RE: Moja obsada akwa. 25l. -
Kamil_eq - 22.10.2008
gosiunia12 napisał(a):Wiem z góry mówię że mam przerybienie.
Ale nie ma szans na oddanie ich...
W akwa. 25l. filtr i grzałka (temperatura 25 stopni) mam
1x bojownik (samiec)
6x neonki
3 x danio pręgowane (2 samice i jeden samiec)
2 kiryski ( 1 samica i 1 samiec)
Oraz jedna taka rybka płaska, oddychająca labiryntowo długość 4cm. pomarańczowa z końcówkami błękitnymi.
Wszystkie te rybki mogą być z bojkiem
(co to za rybka??)
Czy moje rybki mają w miarę dobre warunki??
Pozdrawiam!
przypuszczam ze ta ,,plaska rybka labiryntowata " to jedna z odmian gurami dwuplamistego tj. gurami złocisty
RE: Moja obsada akwa. 25l. -
gosiunia12 - 22.10.2008
[attachment=3392]
RE: Moja obsada akwa. 25l. -
andrzejkowac - 22.10.2008
Prętnik karłowaty jak się nie mylę na temat obsady to trochę puszka rybna zaczyna się robić
RE: Moja obsada akwa. 25l. -
Gismo - 22.10.2008
uuuu trochę dużo tego jak na 25l po za tym temat jest troszkę bezsensowny bo nie ma się czym chwalić
RE: Moja obsada akwa. 25l. -
Kamil_eq - 22.10.2008
moim zdaniem to prętnik trójbarwny (Colisa chuna) on tak mniejwiecej wyglada pomaranczowy z niebieskimi końcowkami zdjecie jest niewyraźne ale raczej niejest to prętnik karłowatyu
RE: Moja obsada akwa. 25l. -
strojter - 22.10.2008
Też sądzę iż jest to tróhbarwny.
RE: Moja obsada akwa. 25l. -
Kamil_eq - 22.10.2008
jbc to wymień to akwarium na conajmniej 60l+ bo te rybki ci sie tam zakiszą