02.02.2015, 21:08
Witam 3 dni temu zakupilem parke barwniakow czer... .
Aklimatyzacja trwala okolo 45minut w worku z zoologicznego,ryby w sklepie wygladaly na zdrowe byly bardzo ladnie wybarwione ,samiczka ma duzy czerwony brzuszek.
Akwa przed wpuszczeniem ryb stalo okolo miesiac wiec parametry powinny byc ok.
Ryby od 3 dni chowaja sie jezeli jest ktos w poblizu akwarium.
Podloze jest to drobny zwirek oraz plaza z piasku ale teraz cale akwa jest przekopane.
Jak wrzuce pokarm zywy lub mrozony to ryby wyjda ale po jedzeniu szybko uciekaja do kokosa.
Tak plywaja tylko od kokosa do kokosa ,ogladajac filmy z tymi rybami czy czytaja nie sa to ryby az takie dziki,czy to za malo czasu moze na aklimatyzacje ,lepiej siedziec przy akwarium niech sie przyzwyczaja czy moze unikac kontaktu z rybami?
Teraz ryby tez sa ladnie wybarwione .
Raczej na razie nie szykuja sie do tarla poniewaz zadnych zalotow nie widac lub tez samiec nie pilnuje gniazda.
Dzieki z gory za odpowiedzi
Aklimatyzacja trwala okolo 45minut w worku z zoologicznego,ryby w sklepie wygladaly na zdrowe byly bardzo ladnie wybarwione ,samiczka ma duzy czerwony brzuszek.
Akwa przed wpuszczeniem ryb stalo okolo miesiac wiec parametry powinny byc ok.
Ryby od 3 dni chowaja sie jezeli jest ktos w poblizu akwarium.
Podloze jest to drobny zwirek oraz plaza z piasku ale teraz cale akwa jest przekopane.
Jak wrzuce pokarm zywy lub mrozony to ryby wyjda ale po jedzeniu szybko uciekaja do kokosa.
Tak plywaja tylko od kokosa do kokosa ,ogladajac filmy z tymi rybami czy czytaja nie sa to ryby az takie dziki,czy to za malo czasu moze na aklimatyzacje ,lepiej siedziec przy akwarium niech sie przyzwyczaja czy moze unikac kontaktu z rybami?
Teraz ryby tez sa ladnie wybarwione .
Raczej na razie nie szykuja sie do tarla poniewaz zadnych zalotow nie widac lub tez samiec nie pilnuje gniazda.
Dzieki z gory za odpowiedzi
