Jak masz elektrozawór to możesz sobie ustawić timer tak żeby w nocy nie podawał gazu. Czy poprawia wzrost roślin? W połączeniu z dobrym oświetleniem i nawożeniem tak. Jeżeli natomiast teraz Ci wszystko rośnie w miarę dobrze to osobiście bym sobie darował.
Postów: 44
3
Dołączył: 26.04.2012
O to chodzi,ża nie mam zbyt wymagających roślin i nie mam problemu z ich prwidlowym rozwojem.Wręcz przeciwnie -często trzeba przycinać ten busz.Dzięki za info Oskar-poczytam,przemyślę
Akwarium 112l profil Lt
podloże;żwir na ziemi ogrodowej
flora;cryptokoryna,zabienice,anubias,nadwodka szerokolistna,kilka innych prostychy w hodowli
fauna;
8*otostek
25*neon innesa
pielegniczka kakadu 1+2
Postów: 113
17
Dołączył: 22.05.2010
Postów: 1,460
55
Dołączył: 06.01.2010
Witam. przymierzam się do kupna zestawu co2 do awarium 120l. Chciałbym coś z butlą większą niż 2l.
Ja osobiście znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/zestaw-co2-premium-exc...85715.html
Co o tym sądzicie? Chciałbym aby w zestawie był elektorozawór aby w nocy co2 nie podawać.