• 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

240 l Waterhome
#31

Pamiętam pierwszą fotke i rośliny posadzone jak od linijki, ale teraz jest dużooo lepiej..Smile zielsko w dobrej kondycji, bardzo ładnie wybarwione i fajny kontrast w zbiorniku. Jak tam obsada widzę gupiki i gurami mozaikowe cos tam jeszcze trzymasz..?? Co do trawnika widział bym tutaj saggitarie.
#32

Bedzie coraz lepiej dokladam jeszcze oswietlenie,dojdzie zielska i oczywiscie pierwszy plan zagospodaruje w koncu.Dzieki za pomysly saggitaria tez sie pojawi,co do obsady to gupiki sa chwilowo,Gurmi Kornel to sa marmurkowe nie mozaikowe i 4 skalary, dojda pielegniczki Ramireza jak pozbede sie gupikow i jakas lawica w wiekszej ilosci.

Pozdrawiam
#33

NO faktycznie pomyliło mi się..Smile
#34

Daj se spokój z saggitarą to dla ubogich (sam mamBig Grin) Blyxa jest the best. Jak co odkupisz ode mnie i se sprawię blyxę Tongue Skromne ale przyjemne dla oka te Twoje wypociny akwarystyczne.
#35

(26.01.2012, 08:07)toomeka@wp.pl napisał(a):  Daj se spokój z saggitarą to dla ubogich (sam mamBig Grin) Blyxa jest the best. Jak co odkupisz ode mnie i se sprawię blyxę Tongue Skromne ale przyjemne dla oka te Twoje wypociny akwarystyczne.

No spokoSmile roslin coraz wiecej Wink

Duzo sie zmienilo wiec niedlugo aktualizacja.
#36

akwarium bardzo ładne, czekam na nowe fotki i mam jedno pytanie (aż wstyd pytać) co to za rybki te niebieskie?

tylko niektóre moje szkła
30l Krab
45l
112l ŻÓŁW
Mój YOU TUBE
#37

(26.01.2012, 19:45)asz32 napisał(a):  akwarium bardzo ładne, czekam na nowe fotki i mam jedno pytanie (aż wstyd pytać) co to za rybki te niebieskie?

asz32 to Gurami marmurkowe, juz ich niemam oddalem.Generalnie obsada zmieniona.Niedlugo update.
#38

Troszke czasu minelo :)





#39

Ha Ha.
Koleżka ma ten sam skimmer co ja. Papuga Big Grin
Zbiornik ze zdjęcia pod kątem zajebis... z przodu trochę mniej być może przez efekt oświetlenia.
Ściemniaj trochę zdjęcia i będzie gitara.
#40

Jaką masz teraz obsadę ?
Widzę razbory i 2 pary skalarów chyba

"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"

[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]


Skocz do: