Postów: 14
1
Dołączył: 18.09.2011
Dziękuję bardzo. Została mi ostatnia ryba do zidentyfikowania - niestety nie mam zdjęcia. Wyglądem przypomina zbrojnika lub glonojada, jest czarna w jasne paseczki, lubi ciemne zakamarki, przysysa się do szyby, zamku, itd. Co to może być? Ciężko zrobić zdjęcie...
Postów: 603
56
Dołączył: 24.04.2009
(03.11.2011, 23:54)Czarownica_paskudna napisał(a): (03.11.2011, 23:47)Bulkas napisał(a): Na drugim zdjęciu zbrojnik. Rośnie ogromny.
Mój już nie urośnie, bo zniknął
Co mogło być tego przyczyną? Jest możliwość, że zjadła go rybka pierwsza? Załatwiła mi neonki już, ale żeby taką sporą rybę jak zbrojnik?? Bardzo proszę o pomoc.
Zjadła? Raczej wątpliwe

Sądzę że zbrojnik nie dałby się wszamać pierwszej lepszej rybce.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2011, 13:23 {2} przez
Bulkas.)
Postów: 10
4
Dołączył: 19.10.2011
Bry. Chciała bym zapytać czy zna ktoś nazwę rybki akwariowej z widocznym szkieletem? Takiej przezroczystej?
Moje Nowe Hobby - Akwarystyka :)
Postów: 1,460
55
Dołączył: 06.01.2010
Przeźroczka indyjska albo sumik szklisty - pewnie chodzi Tobie o to drugie
Postów: 278
37
Dołączył: 24.07.2008
xxxkinia1988xxx, jeżeli jesteś początkującą akwarystką i zamierzasz je trzymać (sumiki szkliste) to odradzam.
240 litrów
Postów: 3
0
Dołączył: 10.10.2011
http://imageshack.us/photo/my-images/259/dsc04161g.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/507/dsc04162h.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc04163r.jpg/
Mam do Was pytanko, cóż to za rybka??
jest baaardzo ruchliwa

koloru czerwono-pomarańczowego z plamkami(2) i paskami(kolejne 2) w kolorze fioletowym

(05.11.2011, 19:46)Olachi napisał(a): http://imageshack.us/photo/my-images/259/dsc04161g.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/507/dsc04162h.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc04163r.jpg/
Mam do Was pytanko, cóż to za rybka??
jest baaardzo ruchliwa
koloru czerwono-pomarańczowego z plamkami(2) i paskami(kolejne 2) w kolorze fioletowym
ah i straaasznie się ganiaja po całym akwa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2011, 19:47 {2} przez
Olachi.)
Postów: 66
3
Dołączył: 10.09.2011
Hmmm... wygląda trochę jak Barwieniec czarny, trochę jak Brzanka Odeska, trochę jak Tęczanka niebieska, trochę jak Tęczanka Neonowa... Ale tak ogólnie to nie wskażę konkretnego gatunku.
Postów: 3
0
Dołączył: 10.10.2011
(05.11.2011, 23:38)Namisaro napisał(a): Hmmm... wygląda trochę jak Barwieniec czarny, trochę jak Brzanka Odeska, trochę jak Tęczanka niebieska, trochę jak Tęczanka Neonowa... Ale tak ogólnie to nie wskażę konkretnego gatunku. 
a danio lamparcie/pręgowane?
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
(05.11.2011, 23:38)Namisaro napisał(a): Hmmm... wygląda trochę jak Barwieniec czarny, trochę jak Brzanka Odeska, trochę jak Tęczanka niebieska, trochę jak Tęczanka Neonowa... Ale tak ogólnie to nie wskażę konkretnego gatunku. 
No bez jaj...
Danio pręgowane lub lamparcie. W sumie to jeden grzyb.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.11.2011, 03:34 {2} przez
Kaef.)
Postów: 3
0
Dołączył: 10.10.2011
(06.11.2011, 03:33)Kaef napisał(a): (05.11.2011, 23:38)Namisaro napisał(a): Hmmm... wygląda trochę jak Barwieniec czarny, trochę jak Brzanka Odeska, trochę jak Tęczanka niebieska, trochę jak Tęczanka Neonowa... Ale tak ogólnie to nie wskażę konkretnego gatunku. 
No bez jaj...
Danio pręgowane lub lamparcie. W sumie to jeden grzyb.
Dziękuję serdecznie