Postów: 51
14
Dołączył: 16.04.2011
Postów: 8
2
Dołączył: 13.08.2011
Własnie wyłowiłem martwego poskubanego kiryska.
Robie podmianke wody bo nie da się wytrzymać tak śmierdzi od tego.
Postów: 51
14
Dołączył: 16.04.2011
śmierdzi? skąd ty masz wodę? ja się nie spotkałem żeby akwarium śmierdziało
jedyną przyczyną zdychania rybek u mnie to atak glonojadów syjamskich które są bardzo agresywne