Cześć tydzień temu moja ciocia przyniosła mi w małym słoiku jakiegoś sumika.Lecz nie wiem co to za gatunek ;/ więc proszę was o pomoc!! dodam tu załączniki
Coś o rybce:
-lubi przebywać dużo czasu koło pompy
-Sumik jest czarny ma białe oczy i brzuch
-ma 4 wąsiki dwa krótsze a dwa dłusze
-Jeździ po szybie tak samo jak kirysek
Z Góry Dziękuję
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2011, 12:04 {2} przez KamiluSS13.)
(16.08.2011, 20:48)aik86 napisał(a): Gościu mi dal razem z Piskorkami bo likwidował akwa, sam się zdziwiłem ze bez oka. No ale cóż. Na razie chce się dowiedzieć co to za gatunek.
Wygląda mi to na jakąś krajową sieczkę z rzeki. Jak możesz to spróbuj zrobić bardziej doświetloną fotkę.
(17.08.2011, 14:21)KamiluSS13 napisał(a): A moja rybka jaki to gatunek?? ;>
Jakby ktoś wiedział to by napisał. Zrób wyraźne zdjęcie.