• 20 Głosów - 4.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

<<<<<<<< CO TO JEST ZA RYBA? >>>>>>>> Zidentyfikuj gatunek ryby w tym temacie.

Trudno zgadnąć bez zdjęcia, ale obstawiam, że może być to danio.

240 litrów

Z opisu wygląda na danio lamparcie czerwone weloniaste.
(11.07.2011, 18:59)Shahira napisał(a):  Mam te rybki od 5 lat i wstyd się przyznać że nie mam pojęcia co to za gatunek xD
Dlatego proszę o waszą pomoc ^^

Zdjęcie ^^:

Prawdopodobnie Żałobniczki.

Niestety nie mam jak dodać zdjęcia ale mam cztery rybki, podobne wielkością do głupika i nie wiem co to jest Mają czerwone łebki, potem są całe przeźroczysto-żółte i mają czarno-białe ogony. Są dłuższe od gupików

Akwarium 112l
Obsada:
*9 gupików
*1 piskorek
*2 danio
*1 glonojad(zbrojnik niebieski)
*1 kirysek
*9 neonek(3 czarne, reszta iness)
*3 bystrzyki
*2 mieczyki
*4(?)
Akwa 10l
*Bojownik Wspaniały

(12.07.2011, 22:22)Demetra113 napisał(a):  Niestety nie mam jak dodać zdjęcia ale mam cztery rybki, podobne wielkością do głupika i nie wiem co to jest Mają czerwone łebki, potem są całe przeźroczysto-żółte i mają czarno-białe ogony. Są dłuższe od gupików

Może zwinniki blehera?
http://www.superakwarium.pl/zwinnik-blehera-id884.html

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

(12.07.2011, 23:35)Olek napisał(a):  
(12.07.2011, 22:22)Demetra113 napisał(a):  Niestety nie mam jak dodać zdjęcia ale mam cztery rybki, podobne wielkością do głupika i nie wiem co to jest Mają czerwone łebki, potem są całe przeźroczysto-żółte i mają czarno-białe ogony. Są dłuższe od gupików

Może zwinniki blehera?
http://www.superakwarium.pl/zwinnik-blehera-id884.html

TakWink bardzo dziękuję, to onTongue

Akwarium 112l
Obsada:
*9 gupików
*1 piskorek
*2 danio
*1 glonojad(zbrojnik niebieski)
*1 kirysek
*9 neonek(3 czarne, reszta iness)
*3 bystrzyki
*2 mieczyki
*4(?)
Akwa 10l
*Bojownik Wspaniały

WITAM,CZY MOZE MI KTOS POWIEDZIEC JAK TO GATUNEK PIELEGNIC,POZDRAWIAM


Załączone pliki Miniatury
   

Siemka najprawdopodobniej jest to samica Vieja synspilum (pielęgnica wielobarwna)

Do Kaef :

Jest to tetra colour Smile <też mam te rybki> są to barwione przeźroczki .




[/quote]

To są Żałobniczki.

Witam, na wstępie chciałbym się przywitać ze wszystkimi...

Mój problem polega na tym że byłem w sobotę w zoologicznym z zamiarem kupienia Grubowarga Syjamskiego w celu "wykoszenia" nitkowatych ciemnych glonów z moich roślinek, będąc tam dowiedziałem się od sprzedawcy że aktualnie nie posiadają ale poleca za to lepszą "maszynę". Kupiłem, posłuchałem sprzedawce z lekkim nie dowierzaniem, ale to co zobaczyłem w moim akwarium przeszło moje wszystkie oczekiwania.... wszystkie 2-3mm nitki wystające z roślinek zniknęły....

Mój problem polega na tym że nie pamiętam jak się nazywają (mam dwie) a chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat tych rybek.








Dziękuję za pomoc


Skocz do: