• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Robimy konkurs
#1

Nadejszła wiekopomna chwiła Smile

Mamy zarezerwowane ciekawe nagrody, w tym filtr kubełkowy Ikola 350, trzeba teraz spreparować jakiś konkurs, w którym będzie mogła wziąć udział jak największa liczba użytkowników

Z góry eliminujemy wszystkie konkursy "zrób zdjęcie"

Czekam na Wasze propozycje tematów
#2

Konkurs na najśmieszniejsze wypowiedzi na forum AŚ.
W takim konkursie może wziąć udział każdy użytkownik i wszyscy mają takie same szanse.
Nie potrzeba specjalistycznego sprzętu, wielkich umiejętności tylko wiedzę o tym co się dzieje na forum.
#3

Nie, bo Yacek wygra Tongue
Fotograficzny rzeczywiście byłby nie fair, nie wszyscy mają sprzęt i umieją robić zdjęcia.

Może konkurs na najciekawszy, własnoręcznie napisany artykuł, relację, poradnik czy recenzję? Nie ukrywam że sam aktualnie coś stukam, ale przynajmniej na forum ukazało by się coś wartościowego.
#4

poproszę o bardziej szczegółowe propozycje, konkrety poproszę Smile
#5

Chodzi mi ogólnie o konkurs na tekst, o dowolnym charakterze. Dlaczego dowolnym? Kto przykładowo nie hoduję Pielęgniczek, nie może napisać tekstu dotyczącego ich rozmnażania. Temat i charakter artykułu/relacji/recenzji powinien więc zostać do wyboru piszącego.
#6

(25.05.2011, 19:38)Kondziu360 napisał(a):  Nie, bo Yacek wygra Tongue
Fotograficzny rzeczywiście byłby nie fair, nie wszyscy mają sprzęt i umieją robić zdjęcia.
Nie, nie chodzi mi o teksty z jajami Big Grin tylko teksty tagiczno-komiczne Smile
#7

Zrobisz z forum wylęgarnie Strasburgerów Wink Innych pomysłów nie mam, poczekam aż ktoś inny coś zaproponuję.

Edit: To może jednak fotograficzno-photoshopowy? Temat jakoś stanął...
#8

Moze np jakies wypracowanie? Na dany temat


#9

(27.05.2011, 16:46)RuLeZz napisał(a):  Moze np jakies wypracowanie? Na dany temat

No...czemu nie...np..."Streszczenie dzieł Mickiewicza", albo "Polemika na temat kosmosu i czarnej dziury w zgodzie z teoriami Profesora Stephena W. Hawkinga."...Wink

Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)
#10

(27.05.2011, 17:41)mikem napisał(a):  
(27.05.2011, 16:46)RuLeZz napisał(a):  Moze np jakies wypracowanie? Na dany temat

No...czemu nie...np..."Streszczenie dzieł Mickiewicza", albo "Polemika na temat kosmosu i czarnej dziury w zgodzie z teoriami Profesora Stephena W. Hawkinga."...Wink

AA Mikem stęskniłem się za twoim gadaniem Big Grin
Miałem na myśli coś bliższego akwarystyce




Skocz do: