Postów: 95
3
Dołączył: 19.08.2008
No życze Ci lepszej obsady ..
" zgasłaś laleczko, a jeszcze nie czas .. "
Powracam. Ze zdwojoną motywacją, i wiedzą - jak sądzę.
Postów: 17
6
Dołączył: 19.01.2009
agnieszkaa napisał(a):i w 45l trzymasz 3 skalary?!
[/quote]
Queen napisał(a):No życze Ci lepszej obsady ..
prosze zwrocic uwage ze osoba ktora wstawila zdjecie (czyli ja

)
to zupelnie inna osoba ktora napisala o akwa 45l
240L profilowane ogólne
3x30W, Fluval 205, Aqual 300W, bimbrownia
2 Skalar
1+3 Bojownik
5 Żałobniczka
3 Zbrojnik niebieski
6 Kirysek
4 Kosiarka
10 Rasbora espei
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2009, 10:56 {2} przez
Mientki2000.)
Postów: 63
12
Dołączył: 19.01.2009
Ja mam małę pytanko co do rozmnażania platek, a mianowicie jak użądzic akwa 25l (40x25x25cm)
dla pary, by młode przeżyły przed złapaniem ich. (są mi potrzebne jako żywy pokarm dla moich ryb, gdyż innego żywego pokarmu w moim mjeście ani w jego pobliżu nie znajde)
Forget about your boyfriend and meet me at the hotel room
Postów: 48
1
Dołączył: 23.12.2008
Proponuję ci gdzieś podjechać i kupić ochotkę którą można bardzo łatwo mrozić, wyjściem jest również mrożone serce wołowe (ogólnie każde mięso).
Jezeli chodzi o małe rybki to wydajniejsze są gupiki.
Postów: 63
12
Dołączył: 19.01.2009
Dziękuje za rady
Forget about your boyfriend and meet me at the hotel room
Postów: 32
9
Dołączył: 09.02.2009
Co do tych 2 skalarów i 4 danio:
Sama wybierałaś tą obsadę?
Z tymi mrożonkami zgodzę się moje rybki lubią to jeść mam serce indycze i wołowinkę opraz na barwy. XD
Postów: 11
0
Dołączył: 01.04.2009
samce mają wyraźne gonopodia pod brzuchem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.04.2009, 20:59 {2} przez
Kesi.)
Postów: 68
18
Dołączył: 12.12.2010
14.02.2011, 14:41
Tydzień temu kupiłem w sklepie zoologicznym platke,zauważyłem że jest gruba i za trzy dni wsadziłem ja do kotnika.Często wyskakiwała.Wczoraj patrze a ona chuda a koło niej 4 małe platki.kiedy już skończyła się kocić to wypuściłem ją a małe do innego kojca.Ciągle siedzą na dnie aż do teraz.Nie wiem co mam robić.Czy to jakaś choroba?Szybko odpiszcie.[/font][/size]
Postów: 224
14
Dołączył: 06.02.2011
młode to się boją -myślisz że od razu będą pływać jak stare ryby?

zapodaj fotki - pochwal się...
Postów: 76
6
Dołączył: 03.02.2011
po co dawać żyworódki do kotnika? przecież one same się mnożą jak głupie. jak nie będziesz ich nawet do tych kotników wkładał to będziesz miał ich od groma w akwarium aż nie będzie co z nimi robić