Temat zamknięty

Filtr
#1

Witam mam filtr aqua fan 1 plus w akwarium 65l i woda jest ostro zmulona. Filtr musze dosc czesto czyscic i mam pytanie kupic jakis lepszy filtr wewnetrzny? czy może kupic do niego filtr zewnetrzny i miec te dwa ?
#2

Lepiej kupić zewnętrzny mocniejszy i pozbyć się wewnętrznego. Np Unimax 150 lub tetra ex 700 lub JBL e700, fluval 205.

Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl

805L
#3

(31.10.2010, 13:38)victus napisał(a):  Lepiej kupić zewnętrzny mocniejszy i pozbyć się wewnętrznego. Np Unimax 150 lub tetra ex 700 lub JBL e700, fluval 205.

A ex 700, lub 205 nie zrobia pralki?


#4

205 zrobi pralkę... 105 jak już Smile

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


#5

(31.10.2010, 15:32)susel napisał(a):  205 zrobi pralkę... 105 jak już Smile
Chciałbym odświeżyć temat, Moje pytanie jest takie jak maksymalnie się skręci 205 to w taki małym akwarium będzie robić dalej pralkę ?

200L - Tanganika
#6

Nie powinien robić pralki.

Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl

805L
#7

W 63l nie robi mi żadnej pralki.Wylot mam ustawiony ku powierzchni

Zapraszam na Dolnośląskie forum akwarystyczne www.dfa.net.pl
#8

A czy ktoś wie jak można skręcić przepływ w fluval 204 ? Jak w nim regulować ?

200L - Tanganika
#9

Przy przyłączu do węży, przy tym zaworze, to się chyba nazywa system "Aqua stop" masz taką "łopatkę", którą ruszasz góra i dół. Im bardziej do góry, tym bardziej ograniczasz przepływ.

Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl

805L
#10

(24.11.2010, 19:00)victus napisał(a):  Przy przyłączu do węży, przy tym zaworze, to się chyba nazywa system "Aqua stop" masz taką "łopatkę", którą ruszasz góra i dół. Im bardziej do góry, tym bardziej ograniczasz przepływ.

A jak jest z odpowietrzaniem tego filtra, cały czas chodzi jak traktor, co powinienem zrobić żeby było dobrze ?

200L - Tanganika
Temat zamknięty


Skocz do: