Postów: 0
1
Dołączył: 31.10.2010
Witam mam filtr aqua fan 1 plus w akwarium 65l i woda jest ostro zmulona. Filtr musze dosc czesto czyscic i mam pytanie kupic jakis lepszy filtr wewnetrzny? czy może kupic do niego filtr zewnetrzny i miec te dwa ?
Postów: 779
29
Dołączył: 30.04.2009
Lepiej kupić zewnętrzny mocniejszy i pozbyć się wewnętrznego. Np Unimax 150 lub tetra ex 700 lub JBL e700, fluval 205.
Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl
805L
Postów: 667
12
Dołączył: 05.03.2010
(31.10.2010, 13:38)victus napisał(a): Lepiej kupić zewnętrzny mocniejszy i pozbyć się wewnętrznego. Np Unimax 150 lub tetra ex 700 lub JBL e700, fluval 205.
A ex 700, lub 205 nie zrobia pralki?
Postów: 1,310
43
Dołączył: 23.11.2009
205 zrobi pralkę... 105 jak już
SPRZEDAM - KLIK !
-270l -
Malawi GG 3341234
-122,5l -
Malawi
-112l - -
Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water
Postów: 70
8
Dołączył: 01.11.2010
(31.10.2010, 15:32)susel napisał(a): 205 zrobi pralkę... 105 jak już 
Chciałbym odświeżyć temat, Moje pytanie jest takie jak maksymalnie się skręci 205 to w taki małym akwarium będzie robić dalej pralkę ?
200L - Tanganika
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.11.2010, 13:50 {2} przez
akwarystyk.)
Postów: 779
29
Dołączył: 30.04.2009
Nie powinien robić pralki.
Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl
805L
Postów: 859
38
Dołączył: 10.12.2008
W 63l nie robi mi żadnej pralki.Wylot mam ustawiony ku powierzchni
Zapraszam na Dolnośląskie forum akwarystyczne
www.dfa.net.pl
Postów: 70
8
Dołączył: 01.11.2010
A czy ktoś wie jak można skręcić przepływ w fluval 204 ? Jak w nim regulować ?
200L - Tanganika
Postów: 779
29
Dołączył: 30.04.2009
Przy przyłączu do węży, przy tym zaworze, to się chyba nazywa system "Aqua stop" masz taką "łopatkę", którą ruszasz góra i dół. Im bardziej do góry, tym bardziej ograniczasz przepływ.
Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl
805L
Postów: 70
8
Dołączył: 01.11.2010
(24.11.2010, 19:00)victus napisał(a): Przy przyłączu do węży, przy tym zaworze, to się chyba nazywa system "Aqua stop" masz taką "łopatkę", którą ruszasz góra i dół. Im bardziej do góry, tym bardziej ograniczasz przepływ.
A jak jest z odpowietrzaniem tego filtra, cały czas chodzi jak traktor, co powinienem zrobić żeby było dobrze ?
200L - Tanganika