Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
(19.08.2010, 09:50)Zielona Rybka napisał(a): Czy ktoś mógł by mi zdradzić jak nazywa się glonojad "albinos"? Ponieważ posiadam 3 glonojady, glonojada niebieskiego i lamparcika. Trzeci glonojad jest małych rozmiarów, jest albinosem, płetwy podobne jak u welona, takie welonowate xD.
Po prostu odmiana weloniasta i tyle.
Postów: 2
0
Dołączył: 25.08.2010
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
(25.08.2010, 13:44)matral napisał(a): http://www.youtube.com/watch?v=hrxmYVY1yo8
co to za rybka ? gdzie można ją dostać?
Przecież w tytule filmu jest jej nazwa.
Postów: 2
0
Dołączył: 25.08.2010
ale konkretnie co to za gatunek
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
Postów: 667
12
Dołączył: 05.03.2010
A masz akwarium morskie, ze chcesz ja hodowac?
Postów: 14
2
Dołączył: 26.08.2010
Czy wie ktoś jaki to gatunek ryby??
pierwsza ryba
i drugA
prosze o pomoc!
Postów: 54
2
Dołączył: 08.08.2010
Na górze forum "Ryby w akwarium" jest podwieszony temat o identyfikacji ryb - tam powinnaś zapytać.
1. To kirysek pigmej.
2. Nie wiem.
Pozdrawiam
- Paweł - 54l - Akwarystyka - Muzyka - Gry komputerowe
Postów: 136
16
Dołączył: 18.08.2010
Pierwsze : niestety nie wiem , masz może jakieś inne zdjęcie ?
Drugie : Xenatodon Cancila lub Półdziobek Karłowaty .
72l - Ogólne.
30l - Krewetkarium.
Nauczyciele są jak skarb....trzeba ich zakopac głęboko pod ziemią
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2010, 13:57 {2} przez
KK_Hard.)
Postów: 937
3
Dołączył: 21.11.2008
(27.08.2010, 13:48)666PJ napisał(a): 1. To kirysek pigmej.
Na pewno nie jest to pigmejek, ale raczej to jakiś kirysek.
-.-'