Sonda: co?
Easy-Life EasyCarbo
JBL BioCO2 Vario Set kompletny zestaw CO2 z dyfuzorem Vario Reaktor
    Wyniki sondy

  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CO2 - zestawy, pytania sprzętowe, dobierz właściwe rozwiązanie do swojego akwarium

Wychodzi 1zł/dziennie Big Grin Tylko pytanie jak szybko słabnie moc bimbru np. po 20 dniach już może bardzo słabo lecieć Smile

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


U mnie slabo leci po kilku dniach Big Grin


No normalne.5 dni i ledwo ciśnie Big Grin Kwestia szczelności,zacieru i czy woda byłą ciepła Smile

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


Witam chce zakupić zestaw CO2 jaki zestaw możecie mi polecić??

Sam się zastanawiałem nad takim jak ten
http://allegro.pl/item1176166315_komplet...oclaw.html

ten tez nie jest zły
http://allegro.pl/item1178429279_zestaw_...wy_fv.html

lub coś tańszego
http://allegro.pl/item1188405374_sera_pl...zenie.html


Pytanie tylko czy chcesz mieć roślinniak i ile kasy chcesz przeznaczyć na cały system Tongue
Sam będę chciał niebawem coś zakupić możliwe, że jednak złożę sam sobie taki komplet zamiast kupować gotowca

375l - Roślinne
http://www.akwaswiat.net/-375l-greg3or-r...23370.html
Zapraszam !! Zlikwidowane na okres przeprowadzki ( 1 - 5 m-cy )

30l Aquael - Aktywne
http://www.akwaswiat.net/-30l-greg3or-t-34114.html

ja myslałem nad czyms takim na poczatek
http://allegro.pl/item1179503296_ferplas...mocja.html

Jak chcesz dłużej pobawić się z CO2 to nie opłaca się tego brać tylko butlę.

(15.08.2010, 22:25)toomeka@wp.pl napisał(a):  Jak chcesz dłużej pobawić się z CO2 to nie opłaca się tego brać tylko butlę.

Prawda, butle nabijesz za 20 złoty i starczy spokojnie na przynajmniej miesiąc w zależności od pojemności, a tu to tak jak ja mam teraz z tetry kupuje sobie małą buteleczkę a koszt nie najmniejszy. Jeśli bym chciał całe akwa zasilic musiał bym mieć z 4 dzwony a to już większa suma no i potem do tych 4 trza dokupić 4 butle i znów koszty.
Pooglądaj sobie na necie oferty, poczytaj trochę i przemyśl za i przeciw bo w sumie może Ci taka jak podałeś wystarczy Wink

375l - Roślinne
http://www.akwaswiat.net/-375l-greg3or-r...23370.html
Zapraszam !! Zlikwidowane na okres przeprowadzki ( 1 - 5 m-cy )

30l Aquael - Aktywne
http://www.akwaswiat.net/-30l-greg3or-t-34114.html

ale wiecie tez nie chce by taka duża mi butla z boku stała

a myślałeś na początek o bimbrowni??U mnie pracuje w trzech akwa od ponad roku i sobie chwalę.Do tego można wykorzystać niepracujący już zacierWink)))


Skocz do: