Pierwsze zdjęcie to danio pręgowane.
Drugie (czarne ryby) to molinezje black molly
Trzecie (złociste ryby) to zmienniaki plamiste(platki).
To akwarium nie nadaje się na to zestawienie ryb.
Każdy z w/w gatunków potrzebuje większego akwarium i różnią się upodobaniami dot. jakości wody.
Od biedy powinnaś zostawić parkę/harem platek i kupić na dno cztery kiryski i cztery otoski.
Wydaje się mało ale platki powinny się szybko mnożyć i przybywać małych ryb.
Danio potrzebują dużo przestrzeni do pływania.
Nie widać też żadnych roślin....jeśli nie masz pojęcia o prowadzeniu akwarium, poczytaj podwieszone tematy w działach a w razie problemów pytaj.
Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)
(02.08.2010, 21:25)Marcin J. napisał(a): Czy wie ktoś co to za ryba?
sciaenofryeri ahli.
Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.08.2010, 06:44 {2} przez mikem.)