• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

112l - skalary, neony, żałobniczki, zbrojnik, kiryski
#11

Odpowie mi ktos na pytanie, czy Akary pomaranczowopletwe zjedza kiryski?
#12

Kiryska raczej nic nie rusza, może pawiooka by wciągnęła Wink

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#13

apri cort napisał(a):Kiryska raczej nic nie rusza, może pawiooka by wciągnęła Wink

Super, a jak myslicie ile kirysek panda do 200L zeby czuly sie dobrze? 6? 8?
#14

Ja bym nawet z 12 dał. Do swojej obsady 112l daje 5 kirysków panda + 5 otosków.

112l ostateczna obsada:
11x razbora klinowa
5x kirysek spiżowy
1x ampularia
2x kosiarka
1+2 pielęgniczka kakadu
1+1 pielęgniczki ramireza
5x otosek
http://www.akwaswiat.net/-112l-ogolne-ak...887-2.html
#15

Witam, czy mogę mieć bojownika wspaniałego z :

Skalarami
Neon Inessa
Mieczykami Hellera
Tetry czarne


Chcę kupić większe akwa coś 300 litrowe i dlatego się pytam.

Nazwa tematu została poprawiona.
Powinna opisywać problem.
Kejdi
#16

w 300l akwarium tak.
#17

No nie wiem. Skalary jak zechcą to go i tak znajdą i będą gnębić, a mieczyki też są dość ruchliwe i zaczepne. Możesz spróbować, ale nie będziesz go pewnie widywać i musisz zapewnić gęstą roślinność.

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#18

Wg mnie bojownik będzie w tym zbiorniku jak piąte koło u wozu. Do tej obsady warto dodać jakieś kiryski i ewentualnie małe pielęgnice.
#19

a mam pytanie chcę mieć mech, hoduję już od 2 miesięcy mech z tej aukcji : http://allegro.pl/item948785289_zestaw_r...tanio.html


Dałem go na żwir i coś w ogóle nie rośnie..;/;/ nie wiem czy go do korzenia przywiązać?? jak myślicie?

2 pytanie mam grzałkę i chcę ją zanurzyć do wody żeby byla nad żwirkiem. Tylko czy mogę zastosować taśmę klejącą żeby kabel przyklejić?
#20

viktor napisał(a):a mam pytanie chcę mieć mech, hoduję już od 2 miesięcy mech z tej aukcji : http://allegro.pl/item948785289_zestaw_r...tanio.html


Dałem go na żwir i coś w ogóle nie rośnie..;/;/ nie wiem czy go do korzenia przywiązać?? jak myślicie?

2 pytanie mam grzałkę i chcę ją zanurzyć do wody żeby byla nad żwirkiem. Tylko czy mogę zastosować taśmę klejącą żeby kabel przyklejić?
Nie będzie rósł na podłożu. Mchy najlepiej rosną na korzeniach/kamieniach. Możesz przywiązać cieniutką żyłką wędkarską.


Skocz do: