Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Początek całkiem całkiem. Jednak ten korzeń na środku jest strasznie toporny, do tego kiepsko wyglądają tak równo odcięte gałezie.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 51
7
Dołączył: 05.04.2010
Obecnie szukam nowego korzenia lecz nic nie przyciągneło mojego wzroku. Rosliny sie rozrosły i baniak ladniej wygląda ale na liściach osadza mi się coś czarnego i nie moge tego usunąć.Jutro postaram się wrzucić jakieś fotki.
112l ostateczna obsada:
11x razbora klinowa
5x kirysek spiżowy
1x ampularia
2x kosiarka
1+2 pielęgniczka kakadu
1+1 pielęgniczki ramireza
5x otosek
http://www.akwaswiat.net/-112l-ogolne-ak...887-2.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2010, 21:49 {2} przez
bastekk.)
Postów: 0
0
Dołączył: 01.12.2012
Witam, jak Ci Kakadu z Ramirezami w małym akwarium się sprawują?, nie ma awantur? Pozdrawiam
100l
Neon Inessa 12x
Ancistrus Dolichopterus 2x
Pielęgniczki Ramireza 1+1
Kirysek Pstry 6x
30l
Bojownik Syjamski 1x
300l
20 centymetrowa gadzina z Afryki