Postów: 106
9
Dołączył: 26.04.2009
W swojej 112litrówce mam 2x Samice prętnika karłowatego i jednego samca. Samiec jest jakiś taki spokojny, ma olewatorski stosunek do samic..

Mianowicie siedzi sobie w roślinach, koło korzenia... A dwie samice ganiają się nawzajem...

Czy to jest normalne
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2009, 16:59 {2} przez
lukaso2504.)
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Podaj info, obsadę i parametry.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 93
0
Dołączył: 27.10.2009
Czasem zachowanie ryby zależy jaka ona sama jest np u ciebie prętnik jest leń , a u innych wariat to różnie jest jak samo z bojka mi czasem leniuchy ( jak mój ) , a czasem jak zabójcy jak z piły 5
Postów: 106
9
Dołączył: 26.04.2009
apri cort napisał(a):Podaj info, obsadę i parametry.
1x Zbrojnik Albinos
1x Zbrojnik niebieski
22 x Neon innesa
6 x otosek
6 x kirysek
3x Prętnik karłowaty
Red Cherry, ampularie..
Z parametrów mierzę tylko NO2 i jest ono na poziomie zerowym..
Postów: 93
0
Dołączył: 27.10.2009
Czyli tylko twój samiec to leniuch , a samice to ... sprinterki
Postów: 73
8
Dołączył: 20.01.2009
Samiec kiedy będzie miał ochotę na igraszki to zbuduje gniazdo i samica złoży ikrę. Możliwe też, że taki charakterek. A jak chcesz żeby ci się jak maszyny rozmnażały to kup sobie gupiki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.11.2009, 22:05 {2} przez
Olek.)
Postów: 859
38
Dołączył: 10.12.2008
Mój prętnik też był spokojny,nie zwracał uwagi na samicę.Nagle zrobił się czarny w kilku miejscach i zaczęło się wielkie budowanie gniazda i ganianie wszystkich samic.