• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile kosztuje akwarium u szklarza?
#11

rikki788 weź idź do sklepu zoologicznego i kup sobie to akwarium. Wyjdzie taniej niż u szklarza.

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !


Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
#12

Kesi napisał(a):rikki788 weź idź do sklepu zoologicznego i kup sobie to akwarium. Wyjdzie taniej niż u szklarza.

Przede wszystkim bezpieczniej. Nie wiem po co sobie tak utrudniać życie.
#13

W sklepie widziałam proste akwa z pokrywą i oświetleniem (nie wiem ile było świetlówek), w każdym razie to wszystko było tylko po 82 zł, a moja koleżanka ma akwarium 180l z całym wyposażeniem w cenie 150zł = w końcu było raz używane, a do tego te akwarium kleił jej tata Tongue, i wszystko było cacy Wink Chociaż było ryzyko z taką pojemnością, i porównajcie sobie 180l > 63l = różnica.
Te 63l to pikuś.. pan pikuś Big Grin
#14

Jeżeli jesteś pewna tego zbiornika to bez dwóch zdań bierz oczywiście większe.
#15

"Jeżeli jesteś pewna tego zbiornika to bez dwóch zdań bierz oczywiście większe."

Już nawet mam obsade:
5 KIRYSKÓW SPIŻOWYCH
2 SUMY- mam już w obecnym baniaku
2 ZBROJNIKI NIEBIESKIE- pływają sobie u mnie
1 DŁUGONOS CIERNISTY
25 NEON CZERWONY- mam ich już kilka
HAREM BOJOWNIKÓW- na razie są 2 panny betta Wink

Co sądzicie o takiej obsadzie?
#16

Witam
Mam pytanie ponieważ kupiłem akwa od szklarza i robi się łuk na przedniej szybie, delikatny,ale Mnie obawia jednak chodzi o zbiornik o poj 300 L
#17

oJ... a opisz dokładniej ten łuk??

Ja to bym już szukała nowego domu dla rybek...:/
#18

a masz przy szybkie przyklejone listwy wzmacniające ??
#19

(22.06.2010, 13:57)Deep napisał(a):  a masz przy szybkie przyklejone listwy wzmacniające ??


Tak, mam
#20

Podaj wymiary baniaka i grubość szkła i czy ma wzmocnienia poprzeczne.


Skocz do: