05.04.2009, 19:12
Czy to choroba skalara ?
Zyryx napisał(a):Co powinno być opisane w prośbie o pomoc w uleczeniu choroby:
- temperatura wody
- czym karmimy rybki oraz ile razy dziennie
- jak często i ile podmieniamy wodę w akwarium
- dokładny opis choroby
- pojemność akwarium
- obsada ryb w akwarium
- jakie preparaty chemiczne były dodawane ostatnio do wody
- podanie stężenia NO2, NO3, pH itd.
- filtracja i sprzęt w akwarium
Proszę starać się opisać jak najwięcej z wyżej wymienionych punktów. Dzięki temu zwiększa się szansa na pomoc waszej chorej rybce.
Każdy temat powinien zawierać ogólny opis problemu.
grzałka też jest i napowietrzacz. Filt tetratec EX600.