Postów: 419
28
Dołączył: 16.08.2008
Tylko trochę drogie te Channy o ile pamiętam
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
Mao106 napisał(a):Tylko trochę drogie te Channy o ile pamiętam 
Dla Jokeru to nie problem
Pozdrawiam
Rafał
Postów: 419
28
Dołączył: 16.08.2008
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2009, 21:28 {2} przez
Mao106.)
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
a może coś takiego:
Księżniczka z Burgundii
Pielęgniczka Ramireza
Muszlowce(nie wiem jakie)
Nie wiem w jakich ewentualnych ilościach
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 1,802
10
Dołączył: 21.03.2008
prof.Animal napisał(a):piękna rybka tylko z czym to trzymać?
Z dużymi zbrojnikami bym trzymała.
Mao106 napisał(a):Tylko trochę drogie te Channy o ile pamiętam 
Panowie proszę... mamy tu już jednego od wybrzydzania
Postów: 419
28
Dołączył: 16.08.2008
Może 400 ampulari
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
może zrobić holendra?
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
Za chwile Jokeru głowa będzie boleć od tych pomysłów
Proponuje:
3xBrzeszczotek Czarny
1xPlecostomus
Pozdrawiam
Rafał
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
już boli bo nie wiadomo co pisać, ale Jokeru nakierował nas na Tanganikę więc tamtym tropem podążajmy...
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 419
28
Dołączył: 16.08.2008
Tropheusy