Postów: 70
13
Dołączył: 28.03.2009
Poczytalem troche o tych rybkach i niestety chyba poczekam na wiekszy zbiornik zanim sie wezme za nie. Wydaje mi sie, ze jednak 200L to za malo na parke tych ryb.
Rybka lubi pływać ...
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Ale chodzi ci o pawiookie czy niebiskołuskie? Na pawiookie rzeczywiście za mały, ale dla pary niebieskołuskich wystaczy bez problemu, pod warunkiem że tylko 1 para i jakiś zbrojnik.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 177
17
Dołączył: 20.03.2009
Posluchaj mnie apri cort ,nie mowie o tych rybach to co wyczytalem w ksizce czy na internecie (tak jak ty) , tylko mowie to ze swojego doswiadczenia .U mnie jakos skalary nie nekaly gurami ,wszystki zyly w zgodzie ,wiec nie wiem co ty tu za farmazony opowiadasz. ;P
_________________________________________________________________
http://www.akwaswiat.net/sklep-zoologicz...39027.html
Postów: 70
13
Dołączył: 28.03.2009
Apri cort z calym szacunkiem, bardzo dziekuje za pomysl i nie wykluczam jego w przyszlosci bo zapowiada mi sie bardzo duzy zbiornik na ktory bede mogl sobie pozwolic. Doszedlem do wnisku, ze jednak sama literatura to nei wszystko i robie na poczatek zbiornik towarzyski, skalar, neonki - co tu duzo pisac, lekko zmieniona Twoja pierwsza propozycja. Oczywiscie wszystkie gatunki od malego aby nie miec problemu z kanibalizmem

. Dzisiaj zakupilem nowy filtr zewnetrzny i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wygladem zbiornika po kilku godzinach pracy tego urzadzenia. Woda jakby sie odmienila

czekam do wtorku zanim zagoszcza pierwsze rybki. Z czasem pewnie sie pochwale (chodz nie zablysne) pierwszymi fotkami akwa. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za pomysly. Wszystkie wzialem pod uwagę !
Rybka lubi pływać ...