• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

200 L pomoze ktos ?
#11

Poczytalem troche o tych rybkach i niestety chyba poczekam na wiekszy zbiornik zanim sie wezme za nie. Wydaje mi sie, ze jednak 200L to za malo na parke tych ryb.

Rybka lubi pływać ...
#12

Ale chodzi ci o pawiookie czy niebiskołuskie? Na pawiookie rzeczywiście za mały, ale dla pary niebieskołuskich wystaczy bez problemu, pod warunkiem że tylko 1 para i jakiś zbrojnik.

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#13

Posluchaj mnie apri cort ,nie mowie o tych rybach to co wyczytalem w ksizce czy na internecie (tak jak ty) , tylko mowie to ze swojego doswiadczenia .U mnie jakos skalary nie nekaly gurami ,wszystki zyly w zgodzie ,wiec nie wiem co ty tu za farmazony opowiadasz. ;P

_________________________________________________________________
http://www.akwaswiat.net/sklep-zoologicz...39027.html
#14

Apri cort z calym szacunkiem, bardzo dziekuje za pomysl i nie wykluczam jego w przyszlosci bo zapowiada mi sie bardzo duzy zbiornik na ktory bede mogl sobie pozwolic. Doszedlem do wnisku, ze jednak sama literatura to nei wszystko i robie na poczatek zbiornik towarzyski, skalar, neonki - co tu duzo pisac, lekko zmieniona Twoja pierwsza propozycja. Oczywiscie wszystkie gatunki od malego aby nie miec problemu z kanibalizmem Wink. Dzisiaj zakupilem nowy filtr zewnetrzny i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wygladem zbiornika po kilku godzinach pracy tego urzadzenia. Woda jakby sie odmienila Smile czekam do wtorku zanim zagoszcza pierwsze rybki. Z czasem pewnie sie pochwale (chodz nie zablysne) pierwszymi fotkami akwa. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za pomysly. Wszystkie wzialem pod uwagę !

Rybka lubi pływać ...


Skocz do: