19.12.2010, 21:57
19.12.2010, 22:25
Ja bym ci polecił danio pregowane. Jednak nie zwykłe ,lecz kolorowe ja mam ich ok. 16 w moim nowym akwa. I to żółte, czerwne i zielone pieknie sie komponują. Naprawde polecam.
19.12.2010, 23:16
Proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"
http://www.akwaswiat.net/obsada-50l-90l-...17467.html
Proszę zapoznać się z regulaminem zamieszczania tematów w dziale obsad.
Nazwa tematu musi zawierać ogólny opis problemu.
Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
30% - nieznajomość podstawowych zasad korzystania z forum, lenistwo, ortografia i interpunkcja
100%=ban
- Olek
« Starszy temat | Nowszy temat »

