Temat zamknięty

ryby ozdobne
#11

(19.12.2010, 21:52)bilami napisał(a):  chciałem napisać jak neonki, tylko u góry cały czas za samicą i nic nie robią innego tylko sie r.....
co za bzdury tu wypisujesz, po prostu brak słów.
#12

Ja bym ci polecił danio pregowane. Jednak nie zwykłe ,lecz kolorowe ja mam ich ok. 16 w moim nowym akwa. I to żółte, czerwne i zielone pieknie sie komponują. Naprawde polecam.
#13


Proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"
http://www.akwaswiat.net/obsada-50l-90l-...17467.html
Proszę zapoznać się z regulaminem zamieszczania tematów w dziale obsad.
Nazwa tematu musi zawierać ogólny opis problemu.

Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
30% - nieznajomość podstawowych zasad korzystania z forum, lenistwo, ortografia i interpunkcja
100%=ban
- Olek

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

Temat zamknięty


Skocz do: