Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
ryby ozdobne - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: ryby ozdobne (/showthread.php?tid=24130)

1 2


ryby ozdobne - bilami - 19.12.2010

Mam akwarium 72/29/40 musze kupić podłorze myśle że piasek kwarcowy i dużo roślinek. Myślałem o kupieniu 8 kirysków i 20 neonków do tego akwarium tylko chciałbym jedna parke ozdobnych ryb mieć i tu moja prośba dajcie kilka nazw ładnych kolorowych ryb które wytrzymają w takim rozmiarze.


RE: ryby ozdobne - Rafcio604 - 19.12.2010

Pięlegnica Ramireza Smile Rzuć Okiem. Pozdrawiam


RE: ryby ozdobne - bilami - 19.12.2010

A znacie jakies inne rybki które robia taki fajny efekt stada w akwarium?


RE: ryby ozdobne - Agusiak - 19.12.2010

Neonki, Danio lamparcie, danio pręgowane, gupiki, tęczanki? ;p


RE: ryby ozdobne - Rafcio604 - 19.12.2010

Razbora Klinowa,Neonki Inessa,Czerwone,Danio.


RE: ryby ozdobne - bilami - 19.12.2010

Gupiki wcale nie pływają jaj neonki a danio są szare


RE: ryby ozdobne - Rafcio604 - 19.12.2010

Danio Mają Różne Kolorki,Lecz Im Wieksze Akwa Tym Lepszy Efekt Ławicy u Ryb, takie moje spostrzeżenie.Smile


RE: ryby ozdobne - krzysztof1966 - 19.12.2010

(19.12.2010, 21:44)bilami napisał(a):  Gupiki wcale nie pływają
pewnie biegająSmile


RE: ryby ozdobne - bilami - 19.12.2010

chciałem napisać jak neonki, tylko u góry cały czas za samicą i nic nie robią innego tylko sie r.....


RE: ryby ozdobne - Rafcio604 - 19.12.2010

A co twoim zdaniem miały by robić? Smile