ryby ozdobne -
bilami - 19.12.2010
Mam akwarium 72/29/40 musze kupić podłorze myśle że piasek kwarcowy i dużo roślinek. Myślałem o kupieniu 8 kirysków i 20 neonków do tego akwarium tylko chciałbym jedna parke ozdobnych ryb mieć i tu moja prośba dajcie kilka nazw ładnych kolorowych ryb które wytrzymają w takim rozmiarze.
RE: ryby ozdobne -
Rafcio604 - 19.12.2010
Pięlegnica Ramireza

Rzuć Okiem. Pozdrawiam
RE: ryby ozdobne -
bilami - 19.12.2010
A znacie jakies inne rybki które robia taki fajny efekt stada w akwarium?
RE: ryby ozdobne -
Agusiak - 19.12.2010
Neonki, Danio lamparcie, danio pręgowane, gupiki, tęczanki? ;p
RE: ryby ozdobne -
Rafcio604 - 19.12.2010
Razbora Klinowa,Neonki Inessa,Czerwone,Danio.
RE: ryby ozdobne -
bilami - 19.12.2010
Gupiki wcale nie pływają jaj neonki a danio są szare
RE: ryby ozdobne -
Rafcio604 - 19.12.2010
Danio Mają Różne Kolorki,Lecz Im Wieksze Akwa Tym Lepszy Efekt Ławicy u Ryb, takie moje spostrzeżenie.
RE: ryby ozdobne -
krzysztof1966 - 19.12.2010
(19.12.2010, 21:44)bilami napisał(a): Gupiki wcale nie pływają
pewnie biegają
RE: ryby ozdobne -
bilami - 19.12.2010
chciałem napisać jak neonki, tylko u góry cały czas za samicą i nic nie robią innego tylko sie r.....
RE: ryby ozdobne -
Rafcio604 - 19.12.2010
A co twoim zdaniem miały by robić?